Kalendarz Ciąży Lite – super aplikacja dla przyszłych rodziców

Jesteś w błogosławionym stanie, lub starasz się o malucha? Co powiesz na kalendarz ciąży, który umożliwi Ci śledzenie wzrostu Twojego nienarodzonego jeszcze dzidziusia każdego tygodnia?


Aplikacja stworzona z myślą o przyszłych mamach lub tatusiach. Naszym pierwszym krokiem po otwarciu apki, jest wpisanie daty ostatniej menstruacji – program automatycznie ustala dokładny tydzień ciąży i czas planowanego rozwiązania. Jeżeli ustalenie terminu  ciąży pójdzie sprawnie, pozostanie jedynie śledzenie wzrostu dziecka w każdym tygodniu. Co takiego twórcy apliakcy wymyślili, że jesteśmy zachwyceni tą produkcją?

Przede wszystkim każdy tydzień jest dokładnie opisany – wiesz na jakim etapie wzrostu jest Twoje maleństwo, co aktualnie się kształtuje, jakie pokarmy powinnaś przyjmować, aby zapewnić dziecku wszystko, czego potrzebuje. Do Twojej dyspozycji są animacje: rozwój zarodka – zobaczysz na ekranie swojego urządzenia film, który dzięki pomocy ekspertów, będzie Twoim przewodnikiem po ciąży.

ciaza2

Masz możliwość przeczytania informacji na temat najczęściej zadawanych pytań w każdym z tygodni – będziesz wiedzieć co powinno Cię zmartwić, a co jest zupełnie normalne.

Aplikacka stworzona solidnie i bardzo ładnie. Przyszłe mamy będą z pewnością zachwycone Kalendarzem Ciąży Lite. Tatusiowie natomiast będą mogli śledzić zmiany w rozwoju zarodka, oraz przewidywać odmienne nastroje swoich partnerek :)
Pobierz aplikację za darmow w AppStore.
Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button