Ruszyła produkcja iPhone’a 5. Zobacz zdjęcie!

W środowisku technologicznym zaczyna nieco przycichać sprawa związana z premierą iPada Mini. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty: niedawno w sieci pojawiło się kilka informacji na temat iPhone’a 5. Co ciekawe, jedna z nich daje do zrozumienia, że nowy sprzęt od Apple’a można już znaleźć na liniach produkcyjnych w jednej z chińskich fabryk.

News mówiący o rozpoczęciu masowej produkcji iPhone’a piątej generacji pojawił się ostatnio na łamach serwisu Macotakara. Tym, co nie za bardzo kojarzą tę stronę, pragniemy przypomnieć, iż to właśnie ona jako pierwsza podała informację o tym, kiedy odbędzie się premiera nowego iPada, a nawet podała kilka szczegółów na temat jego specyfikacji technicznej i samego wyglądu. Źródło informacji wydaje się więc wiarygodne.

Jak czytamy we wspomnianym wyżej portalu, najnowszy smartfon firmy Apple posiadał będzie aluminiową obudowę. Poza tym, znajdzie się w nim nieco lepszy aparat oraz nowe, cieńsze złącze dokujące. O ile ta pierwsza nowość raczej wielu by nie zdziwiła, o tyle z tą drugą mogłoby być różnie. Jeżeli jednak faktycznie zamieszczone w sieci informacje okażą się prawdą, nowy iPhone będzie posiadał złącze mające zaledwie 19 pinów, a nie 30, jak w poprzednich wersjach iSprzętu.

Kolejną ciekawostką dotyczącą Iphone’a 5 jest to, iż w porównaniu ze swoimi starszymi, technologicznymi braćmi, posiadał będzie port do słuchawek w innym miejscu. Tego jednak większość osób „siedzących w temacie” się spodziewała, szczególnie, że tego typu zabieg przeprowadzono też w ostatnich iPodach.

Na koniec jesteśmy winni Wam jeszcze informacji na temat tego, kiedy można spodziewać się premiery nowiutkiego sprzętu z Cupertino. Redaktorzy z Macotakara wspominają coś o wrześniu, tak więc wiele wskazuje na to, iż to właśnie kilka dni po wakacjach (szkolnych, nie studenckich ;)) zostanie światu przedstawione najmłodsze dziecko firmy z nadgryzionym jabłuszkiem w logo.

A oto zdjęcie obudowy iPhone’a 5, do jakiego dotarł serwis 9to5Mac:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button