Radio Kubuś – pozwól dziecku posłuchać muzyki

Czy Wasze dzieci też lubią od czasu do czasu pomarudzić Wam podczas podróży samochodem albo wypadu do jakiegoś publicznego miejsca? Jeżeli tak, to być może właśnie znaleźliśmy rozwiązanie Waszego problemu. I nie mamy tu na myśli kolejnej gry mobilnej, która  odwróciłaby uwagę dziecka od jego problemów, a jedynie odkrytą przez nas niedawno aplikację Radio Kubuś.

Większość małych dzieci lubi słuchać muzyki. O ile w domu nie jest problemem włączyć dziecku jego ulubioną muzykę, o tyle poza nim może być z tym zdecydowanie gorzej.

Oczywiście, można zgrać dziecięce piosenki do naszego smartfona i puszczać je dziecku. Gorzej tylko jak nasze utwory pomieszają się z tymi dziecięcymi, co mogłoby nie spodobać się zarówno nam, jak i naszej pociesze. Na szczęście, dzięki Radiu Kubuś nie potrzeba już zgrywać dzieciom muzyki na naszego smartfona. Wystarczy jedynie pobrać aplikację.

Opisywany w tym wpisie program nie posiada wielu funkcji, ale jest za to bardzo kolorowy i zrobiony naprawdę solidnie. Do jego estetyki nie mamy więc jakichkolwiek zastrzeżeń i spokojnie możemy ocenić ją na mocną czwórkę. Dlaczego tylko na czwórkę? Ponieważ już nie tak ciekawie interfejs programu prezentuje się na tabletach, a szkoda, bo tego typu urządzenia posiada coraz więcej nowoczesnych rodziców.

Jeśli chodzi o piosenki w Radiu Kubuś, to są one w stu procentach dostosowane do najmłodszych. Fasolki, Zygzaki oraz inne zespoły grają w radiu od rana do wieczora, nie ustępując miejsca natarczywym reklamom czy hitom innych stacji radiowych. Co ciekawe, w godzinach wieczornych emitowane są kołysanki, dzięki czemu łatwiej jest uśpić dziecko zmęczone całym dniem słuchania swoich hitów.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, iż program pozwala nam na włączenie funkcji, dzięki której uruchomienie radia możliwe jest tylko w sieci Wi-Fi. Dzięki temu nie narażamy się na dodatkowe koszty, w przypadku, gdy nie posiadamy u operatora wykupionego pakietu internetowego.

Radio Kubuś dostępne jest za darmo w Google Play i AppStore. Czy warto je pobrać? Jeżeli macie małe dzieci, które lubią słuchać muzyki, to na pewno tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button