Hyperlight – lataj z prędkością światła i niszcz wszystko wokół!

Jakiś czas temu znaleźliśmy w Google Play bardzo ciekawą zręcznościówkę, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Mowa tu o produkcji Hyperlight, w której musimy niszczyć swoich wrogów nie poprzez strzelanie do nich, lecz…zderzanie się z nimi. Jeżeli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produktu studia CatfishBlues Games, zapraszamy do lektury tego wpisu.

Tak, jak już Wam wspomnieliśmy we wstępie, zadanie gracza w Hyperlight polega na niszczeniu wrogów poprzez zderzanie się z nimi. Dokonujemy tego specjalnym statkiem, który jest w stanie przyspieszyć nawet do prędkości światła.

Niestety, jest pewien mały szkopuł – gdy lecimy normalnym tempem i uderzymy we wroga, zginiemy, natomiast nadużywanie specjalnej mocy powoduje zapalenie się kontrolki paliwa. W trakcie gry przyjdzie więc nam nie tylko pokonywać przeciwników, lecz także zbierać paliwo niezbędne do przetrwania na polu walki.

Warto również dodać, że w Hyperlight dostępnych jest kilka specjalnych bonusów, pozwalających nam na ulepszenie pancerza, broni albo zdobycie ciekawych pułapek. Dodatkowo, od czasu do czasu na planszy spotkać też można specjalne punkty, dzięki którym możemy szybciej odblokować kolejny level albo po prostu wyśrubować swój rekord wszech czasów.

Miłą niespodzianką dla nas był fakt, iż w opisywanej przez nas zręcznościówce zostały do dyspozycji gracza oddane dwa tryby gry. Pierwszy polega na pokonywaniu kolejnych poziomów i przechodzeniu na „wyższe stopnie wtajemniczenia”, natomiast drugi jest swego rodzaju Survivalem, w którym gramy do momentu utracenia wszystkich żyć.

Na pewno pisząc o Hyperlight, trzeba wspomnieć też o jego oprawie graficznej, której elementy prezentują się doskonale zarówno na mniejszych urządzeniach, jak i tych wyposażonych w ekrany HD (np. tablety).

Mimo że gra z tego wpisu kosztuje w Google Play nieco ponad 6 złotych, uważamy, iż warto się nią zainteresować. Szczególnie jeśli się posiada sprzęt umożliwiający odtwarzanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button