Garfield’s Diner – rudy kocur zostaje kucharzem

Garfield stał się sławny przede wszystkim dzięki komiksom i programom TV, ale w ostatnim czasie największą popularnością cieszy się przede wszystkim na rynku gier mobilnych. A to dzięki aplikacji Garfield’s Diner, która obecnie znajduje się na wysokim miejscu wśród nowych, najpopularniejszych gier dostępnych na system Android.

Fabuła gry z tego wpisu prezentuje się następująco: pewnego dnia Irma (jedna z bohaterek komików o Garfieldzie) postanawia wyjechać na wakacje na Hawaje. W tym czasie jej restauracją zająć ma się Jon i jego zwierzątka – Odie i Garfield. Jak zapewne się domyślacie, tymczasowym kucharzem zostaje rudy kocur. Nasze zadanie polega natomiast na dopilnowaniu tego, by przygotował on wszystkie potrawy w prawidłowy  sposób i nie doprowadził dobrze prosperującej restauracji do ruiny.

Rozgrywka w Garfield’s Diner w dużej mierze polega na przyrządzaniu posiłków dla gości restauracji. Nie jest to jednak takie proste, gdyż wszystko musimy robić w naprawdę w szybkim tempie, ściśle stosując się przy tym do instrukcji zostawionych przez Irmę.

Początkowo, restauracji nie odwiedza wielu klientów, ale z czasem robi się coraz lepiej (a zarazem trudniej), gdyż pojawia się ich coraz więcej. Żeby było jeszcze ciekawiej, od czasu do czasu do lokalu wpadają prawdziwi bogacze. Wówczas trzeba stanąć na wysokości zadania, by otrzymać jak największy napiwek.

Oczywiście, „grube ryby” nie przychodzą do byle jakich restauracji. Musimy więc w trakcie gry ulepszać jakość tworzonych przez nas posiłków oraz sam personel. Choć może Wam się wydawać, że Garfield’s Diner to gra dla dzieci, możecie wierzyć nam na słowo, że wielu z Was pomęczy się zanim dojdzie do w tej produkcji do prawdziwej perfekcji.

Jeżeli jesteście fanami Garfielda, a do tego lubicie gry związane z zarządzaniem restauracją albo gotowaniem, z całą pewnością powinniście pobrać aplikację z tego wpisu. Tym bardziej, że jest ona do pobrania z Google Play zupełnie za friko ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button