Ruszajcie na zakupy – gry Madfinger Games przecenione!

Zbliża się amerykański Dzień Niepodległości, a to oznacza, że producenci gier zaczną pomału rozpieszczać nas nowymi promocjami. Mimo że póki co wielkiej wyprzedażowej lawiny nie widać zarówno w AppStore, jak i Google Play, już teraz w obu tych sklepach można dostrzec kilka ciekawych okazji cenowych. Przecenione zostały, między innymi, popularne tytuły studia Madfinger Games, które kupić można w obecnym momencie za jednego dolara!

Choć do tej pory, jako Polacy, nie za bardzo interesowaliśmy się 4 lipca i związanymi z nim uroczystościami, „niepodległościowe” promocje na gry i aplikacje sprawiły, że obecnie każdy zapalony gracz cieszy się z tego, iż Amerykanie będą świętować swoje największe święto państwowe.

Oczywiście, największych wyprzedaży można spodziewać się dopiero jutro, lecz nie zmienia to faktu, że już dzisiaj w promocyjnej cenie znaleźć można w Google Play i AppStore kilka „perełek”, takich jak, na przykład, popularne produkcje czeskiego studia Madfinger Games.

Nasi południowi sąsiedzi postanowili w swojej najnowszej wyprzedaży umożliwić graczom kupienie za naprawdę niską cenę (około 1 dolara), między innymi, znanej strzelanki Shadowgun (TUTAJ wersja na Androida). Biorąc pod uwagę, iż jest to produkcja uniwersalna, a więc można w nią grać nawet na iPadzie, z pewnością warto zainteresować się na nią zainteresować. W końcu naprawdę ciężko jest znaleźć dobrą grę na Retinę za małe pieniądze.

Poza wspomnianym już wyżej Shadowgunem, w opisywanej przez nas promocji obniżone zostały również ceny kilku tytułów serii Samurai. W Google Play za prawie 4 złote możecie dostać Samurai II: Vengeance i jego wersję HD, natomiast w AppStore poza Samurai II: Vengance wyprzedawana jest również aplikacja Samurai: Way of the Warrior (wersja na iPada).

Madfinger nie podało konkretnej daty zakończenia akcji promocyjnej. Radzimy zatem się pospieszyć i jak najszybciej wziąć się za robienie zakupów ;)

Taka gra za 4 złote? Aż grzech jej nie kupić:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button