Cracking Sands – wyścig na śmierć i życie

Szukacie fajnej wyścigówki? Cracking Sands to świetna propozycja dla osób, które mogą poświęcić na grę kilka złotych. W każdym z wirtualnych sklepów aplikacja jest płatna – tylko użytkownicy Windows Phone mogą ją przetestować przed zakupem. Na czym polega cała frajda? Na śmiganiu maleńkimi samochodami po różnorakich trasach i zabijaniu jak największej ilości przeciwników. Tylko ci, którzy ocaleją, będą w stanie grać dalej.

Akcja gry toczy się między innymi pomiędzy skałami – należy sprawnie operować urządzeniem by móc sobie pozwolić na niebezpieczne tricki. Dzięki power-upom ładowanym do kilkanaście sekund (wraz ze zbieraniem specjalnych energetycznych baterii), możemy jeszcze sprawniej śmigać nowoczesnymi brykami.

Podczas gry zarabiamy monety, które możemy przeznaczyć na różne fanty w garażu. Najdroższe są oczywiście samochody, lecz bronie wcale nie pozostają dłużne. Mając pierwszy level doświadczenia możemy pozwolić sobie na kilka fajnych przedmiotów, które ułatwią znacznie rozgrywkę.

Poza samochodami i amunicją, znajdziemy w storze również kaski i ubrania dla głównego bohatera. Prawda jest taka, że ten kto będzie posiadał dość pieniędzy, z pewnością będzie je miał na co wydawać.

W trakcie prawidłowej rozgrywki ścigamy się z kilkoma przeciwnikami. Wszystkie chwyty są dozwolone. Po dotknięciu ekranu wyświetla się zestaw czterech ikonek. Są to power-upy wybrane przez nas wcześnie. Przeciągając palcem na którykolwiek z nich, uruchamiamy na chwilę strzał, nitro, rakietę, bądź tarczę ochronną. Fajna opcja – steruje się wygodnie i sprawnie.

Jeżeli chodzi o szatę graficzną, to opisywana aplikacja prezentuje się bardzo dobrze. Gdyby tylko wszystkie gry miały taką grafikę… Cóż – pozostaje mi polecić pobranie i testowanie produkcji od Polarbit. Niech moc będzie z Wami ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button