Komputer Świat – bądź na bieżąco z nowymi technologiami

Oczywistym jest, że chcemy, aby AppsBlog był dla Was jednym z ważniejszych źródeł informacji. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż wśród naszych Czytelników są osoby, które poza smartfonami interesują się także innymi nowoczesnymi technologiami. Dlatego właśnie w dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam aplikację KomputerŚwiat, w której znaleźć można sporo informacji i testów dotyczących komputerów oraz internetu. Wyposażeni w ten program oraz dostęp do naszego blogu będziecie zawsze na bieżąco z technologią ;)

Opisywana w tym wpisie aplikacja spodobała nam się od razu, to jest po pierwszym uruchomieniu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że wygląda bardzo przejrzyście, czyli nie zawiera niepotrzebnych funkcji, a jedynie to, co jest potrzebne dobremu mobilnemu programowi służącemu do przeglądania najświeższych informacji.

Ekran główny narzędzia KomputerSwiat wyświetla nam ostatnio dodane newsy ze świata nowoczesnych technologii. Jeżeli więc nie interesuje  Was jedynie jedna konkretna platforma bądź marka, to najprawdopodobniej przede wszystkim z  zakładki „Newsy” będziecie korzystać.  Gdybyście natomiast szukali czegoś konkretniejszego, powinniście otworzyć zakładkę „Więcej”. Pozwala ona na wybranie jednego z dostępnych działów informacji. Do wyboru jest między innymi kącik z newsami dotyczącymi Androida, Firefoxa, Nokii, kart graficznych, a nawet Linuxa.

Poza dwoma wspomnianymi przez nas zakładkami, w aplikacji serwisu KomputerSwiat.pl znaleźć można również zbiór informatycznych blogów, newsów dotyczących czasopism wydawnictwa Ringier Axel Springer albo dział zawierający testy różnego rodzaju sprzętu.

Jeśli chodzi o komfort czytania newsów , to naprawdę nie można na niego narzekać. Opisywany w tym wpisie program wyświetla nam bowiem newsy dostosowane do wielkości naszego ekranu, dzięki czemu nie musimy sami przesuwać bądź oddalać tekstu. Dodatkowo, istnieje opcja czytania informacji zarówno w pionie, jak i poziomie, co jest sporą zaletą aplikacji.

Na koniec warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że otwierając stronę z danym newsem, istnieje możliwość udostępnienia go za pomocą Facebooka, Twittera, sms-a bądź e-maila. Dzięki temu możecie bardzo szybko podzielić się ze znajomymi nowinkami technologicznymi.

Program KomputerŚwiat można pobrać za darmo z Google Play i AppStore. Jeżeli jesteście fanami komputerów i smartfonów, to na pewno powinniście ściągnąć sobie tę aplikację.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button