Dog vs. Cat – czas zacząć odwieczny, zwierzęcy pojedynek

Pojedynek pomiędzy psem i  kotem jest obecny w naszej kulturze od niemal tak dawna, jak walka dobra ze złem. Wrogość psów do kotów i kotów do psów przyjęła się na tyle, że nawet w  naszym rodzimym  języku używa się często określenia  „żyją ze sobą jak pies z kotem”. Choć walkę pomiędzy dwoma najpopularniejszymi gatunkami zwierząt domowych najczęściej spotkać można w kreskówkach, udało nam się ostatnio znaleźć ją także w Google Play. Drodzy Czytelnicy, przed Wami recenzja produkcji „Dog vs. Cat”.

Jak już wspomnieliśmy, i jak wskazuje zresztą na to tytuł, głównymi bohaterami gry z tego wpisu są pies i kot. Nasze bardzo miło wyglądające zwierzątka pewnego dnia, spotykają się ze sobą na plaży. A z racji tego, że nie czują do siebie jakiekolwiek sympatii, zaczynają w siebie rzucać muszelkami porozrzucanymi nad morzem. Kto wyjdzie z walki zwycięsko? To zależy już od Was.

Rozgrywka w produkcji „Dog vs. Cat” przypomina nieco tę z popularnych Wormsów. Z tą różnicą, że w aplikacji od Coffee-Table nie dysponujemy całą armią zwierzątek, a musimy dać sobie radę, posiadając jedno, co wcale nie jest tak nudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Wybierając tryb „Single Player” wcielamy się w postać psa. Nasze zadanie polega natomiast na trafianiu muszelkami w kota. Wykonanie zadania, to jest pokonanie wroga, na poziomie „Początkujący” nie należy do trudnych. Gdy jednak zdecydujemy się na pojedynek z najbardziej wymagającym, wirtualnym przeciwnikiem, możemy osiągnąć zwycięstwo tylko i wyłącznie wtedy, gdy popiszemy się niezwykłą precyzją.

Warto zwrócić uwagę na to, że w grze dostępnych jest kilka swego rodzaju bonusów. Dzięki nim możemy ulepszyć nasze rzuty i tym sprawiać, żeby nas przeciwnik stracił więcej życia niż w przypadku tradycyjnego ataku muszelką. Podczas uderzania w naszego przeciwnika musicie również pamiętać, by sprawdzać kierunek wiatru wiatru, który niekiedy powoduje, że nawet bardzo mocny rzut może okazać się niewystarczający do trafienia w cel.

Z racji tego, że pisaliśmy do tej pory o trybie dla jednego gracza, nietrudno się domyślić, że aplikacja „”Dog vs. Cat” oferuje również rozgrywkę Multiplayer. Nie możemy jednak w niej zagrać poprzez sieć, a jedynie przy pomocy jednego urządzenia z Androidem.

Kocio-psią wojnę w wersji mobilnej pobierzecie za darmo z Google Play. Warto? Jeżeli szukacie rozrywki na kilka minut, to na pewno tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button