Running with friends – gonitwa byków w mobilnej Pampelunie

Każdego roku w hiszpańskim mieście Pampeluna odbywa się święto ku czci świętego Fermina, podczas którego ludzie mają okazję uciekać przed bykami. Jeżeli nie macie możliwości udać się na Półwysep Iberyjski mamy dla Was ciekawe rozwiązanie – runnera stworzonego przez Zyngę, który pozwala na wzięcie udziału w encierros, nie ruszając się z domowego zacisza.

W opisywanej grze wcielamy się w postać turysty, który postanawia wraz ze swoimi przyjaciółmi udać się do Pampeluny, by spróbować swoich sił w ucieczce przed bykami. Kiedy jeden z głównych bohaterów robi zdjęcie zwierzakom przed gonitwą, byk wścieka się i wpada na ulicę. Tak mniej więcej wygląda fabuła Running with Friends.

Jak w typowym runnerze, w produkcie mobilnym Zyngi naszym zadaniem jest biec przed siebie tak długo, jak tylko będziemy w stanie. Oczywiście, w trakcie ucieczki przychodzi nam nie tylko przychodzi nam skakać, „ślizgać się” i skręcać. Musimy także zbierać gwiazdki. Ot, to co zwykle. Tyle że o czymś, o czym gry raczej powstają bardzo rzadko.

Co – poza fabułą – wyróżnia grę z tego wpisu? Bez wątpienia dość dobrze rozbudowany multiplayer. Jak wskazuje na to sama nazwa aplikacji, zabawa w niej nastawiona jest przede wszystkim na rywalizację z innymi osobami. Możemy połączyć swoje konto w grze z Facebookiem, by biegać po wirtualnym świecie ze znajomymi albo też zgodzić się, by to gra losowo wybrała dla nas przeciwnika.

Oprawa audiowizualna gry nie jest zachwycająca, jednak jak na tak prostą grę, nie można mieć jej nic do zarzucenia. Efekty dźwiękowe pozwalają poczuć klimat hiszpańskiego miasteczka, a kwadratowe postaci. No, cóż, one także mają swój urok.

Running with Friends do pobrania za darmo z AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button