Pac-Man Dash, czyli klasyczna żółta postać w bardzo rozbieganej wersji!

Pamiętacie Pac-Mana, wiecznie głodną żółtą piłeczkę? Być może nie wiecie, ale w ostatnim czasie znudziło mu się już ganianie za duszkami w skomplikowanym labiryncie. Teraz, zgodnie z trendem na bieganie, woli gnać przed siebie, zbierać punkciki, jeść ukochane owoce i – rzecz jasna – objadać się potworkami z prześcieradłami na głowach.

W najnowszej grze od NamcoBandai sterujemy Pac-manem uzbrojonym w nogi i ręce, a naszym zadaniem jest wykonywanie różnego rodzaju misji. Oczywiście, wszystko robimy w biegu. Musimy zatem nie tylko zabijać duszki, zbierać punkciki, ale także dbać o to, by pokonać jak najdłuższy dystans.

W każdym levelu mamy określony czas, by wykonać powierzone nam zadanie. Time możemy, jak to zwykle bywa, przedłużyć. Wystarczy po prostu pokonywać stojących na naszej drodze przeciwników. Początkowo jest to łatwe. Z biegiem czasu jednak duszki zaczynają być coraz bardziej „cwane” i uciekają coraz szybciej.

Twórcy Pac-Man Dash przygotowali dla graczy całą masę najróżniejszych bonusów i power-upów, które możemy zdobywać w trakcie zabawy. Z racji tego, że grę można zarówno na iOS-a, jak i Androida pobrać całkowicie za darmo, nikogo nie powinien dziwić fakt, iż mamy w nim do czynienia z mikropłatnościami. Na szczęście, jest ich niewiele, nikt nachalnie nie namawia nas do ich zakupu, a poza tym nie są konieczne do tego, by osiągać dobre rezultaty.

Jak przystało na produkcję znanego studia, gra z tego wpisu pod zarówno pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym prezentuje się naprawdę dobrze. Plansze są kolorowe i miłe dla oka, a efekty audio? Oryginalne, jak przystało na Pac-mana.

Pac-Man Dash pobrać można za darmo z Google Play oraz AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button