Rune Gems – układanka z symbolami na iOS

Jeżeli lubicie gry logiczne, z całą pewnością spodoba Wam się Rune Gems. Aplikacja jest dostępna w iOS-owskim sklepie za niecałe 3 dolary. Czy warto w nią aż tyle zainwestować? Szczerze powiem – wątpię. Jako darmowa produkcja byłaby oceniona przeze mnie dużo wyżej. Jako gra płatna – będę  bardziej rygorystyczna, ale o tym przekonacie się poniżej.

Przede wszystkim pomysł – widywaliśmy dziesiątki podobnych produkcji. Studio Star Sprite nie wykazało się więc żadną twórczości. Pod względem graficznym również nie jest doskonale. Jak ma się sama akcja do całej oprawy?

Do pokonania mamy dziesiątki różnorodnych poziomów. Wśród nich znajdą się takie, z którymi z pewnością będziecie musieli się pomęczyć dłużej. Generalna zasada jest prosta: musimy oczyścić planszę z zalegających klocków. Dolny pasek to nasze centrum dowodzenia. To własnie tam zbieramy identyczne pod względem kolorystycznym jak i symbolicznym klocki, które w potrójnych kombinacjach znikają.

Jeżeli zdarzą się problemy, możemy w każdej chwili cofnąć ruch, bądź uzyskać podpowiedź. Na start dostajemy kilkanaście tego typu pomocy gratis, lecz później – w miarę zabawy, będziemy musieli samodzielnie dokupować interesujące nas wskazówki.

gem

Do naszej dyspozycji oddano 12 klocków – każdy jest inny i wymaga połączenia z identycznym sobie bloczkiem. Czasem może się zdarzyć, że interesujące nas obiekty będą pod spodem i wówczas dalsza zabawa będzie możliwa dopiero po ,,zdjęciu” całej płaszczyzny.

Jeżeli nie są Wam straszne piramidy, z całą pewnością będziecie zadowoleni z gry. Poczekajcie jednak na jakąś przecenę, bo 3 dolary to zbyt wiele jak na aplikacje tego typu.

icon
Rune Gems - DeluxeSTARSPRITE PTE. LTD.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button