Picnic Wars – warzywa kontra owoce w gierce podobnej do Plants vs. Zombies

Osoby posiadające Windows Phone długo musiały czekać na Plants vs. Zombies. Jak gra się już ukazała, trzeba było za nią sporo zapłacić. Picnic Wars to bardzo podobna produkcja, w której główną rolę odgrywają owoce i warzywa, podobnie zresztą jak we wspomnianej apce od tego samego wydawcy.

W przypadku aplikacji z tego wpisu, niszczyć będziemy fortece przy pomocy różnego rodzaju broni. Naszą główną przyjaciółką jest armata, na którą początkowo ładujemy muchomory. Celując w określone miejsca na planszy jesteśmy w stanie zdobyć potężny arsenał fantów.

Do wyboru mamy dwa tryby gry (a raczej strony sporu): wyluzowane warzywa, bądź zimne i twarde owoce. Starożytna mieszkanka to pierwszy świat w którym przychodzi nam grać. Kolejne to: sałatka owocowa, wasabi, oraz na plasterki. Jak widzicie – wszystko jest zgrane pod względem tematycznym :)

Na plus działa również fakt, że dysponujemy polską wersją językową. W trakcie gry staramy się trafiać we wszystkich przeciwników i rozwalać worki z nawozami. Jeżeli uda nam się rozbić ukryte skrzynie, spowodujemy wielki wybuch, który da nam tyle fantów, ile tylko znajduje się na budowli.

Worki z nawozem są bardzo przydatne. Dają bowiem szansę na zakup droższych i bardziej wybuchowych nasion amunicji, które można zasiać na danym poziomie. Każdą z wyrzutni możemy dowolnie ulepszać – do tego przydają się fioletowe worki.

Podczas gry nie można zapominać o sianiu nasion. Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mieć czym strzelać! Zabawa jest przednia, mimo tego, że kosztuje. 10 złotych to niewiele jeżeli weźmiemy pod uwagę godziny frajdy!

Pobierz grę od Electronic Arts w AppStore(banner poniżej), bądź w Windows Marketplace.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close