Żabka – mobilna aplikacja sieci sklepów!

Coraz więcej firm posiada swoje własne aplikacje skierowane do użytkowników smartfonów. Często są one kompletnie nieprzydatne lub, tak jak w tym przypadku, oferują całkiem ciekawe możliwośći, które sprawiają, że warto użyć aplikacji Żabka.

Pierwsza i najważniejsza rzecz, którą chwalą się twórcy już na samym początku są kupony do sklepu, które są indywidualne. Aplikacja Żabka oferuje nam 3 rzeczy, które możemy kupić promocyjnie. Możemy wybrać tylko jeden z nich. Otrzymujemy wtedy wygenerowany kod ważny przez 24 godziny, który dyktujemy sprzedawcy w sklepie. Zniżki są zazwyczaj kilkuprocentowe, choć podobno pojawić się mogą nawet produkty gratis.

zabka2 zabka3

Poza zniżkami indywidualnymi w aplikacji znajdziemy także wszystkie aktualne promocje sklepu. Zazwyczaj są tam naprawdę dobre promocje jeśli chodzi o alkohol i właśnie z nich wszyscy korzystają najczęściej.

W programie utworzymy także listę zakupów oraz otrzymamy informacje o najbliższej żabce. Akurat ostatnia funkcja jest naprawdę przydatna, ponieważ często bywając w większych miastach szukamy sklepu lub chcemy skoczyć na hotdoga :) W aplikacji możemy także zgłaszać gdzie ma powstać nowa Żabka. Ciekawe czy serio ktoś się tym zainteresuje!

Jeśli nie przeszkadza nam dodatkowa aplikacja, to śmiało można instalować. Może akurat trafi się jakas ciekawa promocja na kuponach, z której chętnie byśmy skorzystali?

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button