Run the shadow – igranie między światłem a cieniem

Mrocze zakątki i ciemne okolice kryją w sobie nieodkrytą tajemniczość i zagadkę. Człowiek uwielbia odwiedzać takie miejsca aby przeżyć przygodę, która będzie owiana nutką niebezpieczeństwa. Przeżyj mroczne chwile ze swoim smartfonem!

Twórcą gry jest zespół pMynLab Games, którzy wydali na świat tylko trzy aplikacje. Run the shadow jest ich najlepiej ocenianą grą.

Gra polega na przejściu każdej mrocznej planszy jak najszybciej się da. Gracz wciela się w rolę małej niebieskiej kuleczki, która chce się wydostać z niebezpiecznych terenów i podąża w stronę świetlistej bramy. W trakcie ucieczki musimy zebrać wszystkie gwiazdki leżące na ziemi. Po drodze musi stawić czoła wielu przeszkodom, które należy bezwzględnie omijać. Czasami do zadań gracza będzie należało także zakrycie świecących elementów czarnymi kwadratami aby brama została oświetlona i przejście przez nią stało się możliwe.

Głównymi przeciwnikami w grze są patrolujące teren radary, które polują na naszego niebieskiego bohatera. W tym czasie najlepiej pozostać w cieniu i być niezauważalnym. Tylko tak będziemy mogli dotrwać do końca rundy.

Sterowanie jest wybierane wedle gustu użytkownika. Możemy sterować kuleczką pomocą przycisków : prawo, lewo, góra dół lub użyć wirtualnego joysticka. Wszystkich plansz jest niestety tylko 25.

Cała gra jest utrzymana w świetnym klimacie : graficznie jak i dźwiękowo. Nie ma tutaj żadnych kolorowych i radosnych barw, jedynie możemy liczyć na głęboką czerń, szarość i biel. Podkład dźwiękowy nadaje groźnego charakteru aplikacji.

Jest to gra warta przetestowania. Ciekawy styl i klimat przyciągają uwagę gracza i zmuszają do zagrania jeszcze jednej rundy.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

Zakłady bukmacherskie

Back to top button