TTPlayer – kino w Twoim sprzęcie z iOS-em

Urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, nie powstały tylko po to, by przeglądać w nich internet, grać w gry czy korzystać z aplikacji przydatnych na co dzień. Zostały one stworzone również po to, by móc w nich oglądać filmy. Niestety, zainstalowane w nich od nowości oprogramowanie budzi sporo zastrzeżeń, dlatego warto pomyśleć o pobraniu czegoś zdecydowanie lepszego, takiego jak chociażby opisywany w tym wpisie TTPlayer.

Mimo że we wstępie przedstawiliśmy TTPlayer jako odtwarzacz filmów, warto dodać, że opisywana tutaj aplikacja to również narzędzie służące do bezprzewodowego przesyłania plików video z komputera do iPhone’a czy iPada.

Transfer pliku w programie od Jung Disk odbywa się z wykorzystaniem domowej sieci Wi-Fi. Wystarczy więc wpisać odpowiedni adres do przeglądarki internetowej, by móc bez większych problemów połączyć się z naszym komputerem i bezpośrednio z niego, bez jakichkolwiek kabelków, przesłać sobie jakiś teledysk czy krótki materiał video. Specjalnie użyliśmy tutaj słowa „krótki”, gdyż TTPlayer lubi, niestety, czasem niespodziewanie przerwać swoją pracę. Zdarza się to jednak zazwyczaj przy plikach bardzo dużych, takich, które mają ponad 1 GB.

Jeśli chodzi o samo oglądanie filmów w opisywanej przez nas aplikacji, to jest ono naprawdę bardzo przyjemne (przede wszystkim jeśli mówimy o filmach w jakości HD). Nie ukrywamy, że spodobało nam się to, że możemy podczas odtwarzania video zmienić niektóre ustawienia zarówno te związane z dźwiękiem, jak i z obrazem. Warto również dodać, że TTPlayer umożliwia wykorzystywanie wyświetlacza Retina, co jest sporym atutem programu.

Cieszyć powinien z pewnością też fakt, iż produkt Jung Disk wspiera nasz ojczysty język, dzięki czemu możemy korzystać z polskiego menu, a także oglądać filmy z polskimi napisami.

TTPlayer znaleźć można w AppStore. Wersja na iPhone’a jest w chwili obecnej bezpłatna (normalnie kosztuje 0,79€), natomiast za wersję na iPada zapłacić trzeba około 3 dolarów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button