Agent Dash – poważny konkurent Temple Run

Twórcy gry Temple Run mogą pochwalić się tym, że ich produkcja pobrana została już ponad 100 milionów razy. Nie oznacza to, rzecz jasna, że Imangi Studios nie ma sobie równych. Wystarczy bowiem poświęcić na przeszukanie AppStore bądź Google Play kilkanaście minut, by znaleźć grę zdecydowanie lepszą od wspomnianej wyżej rozsławionej zręcznościówki. Jeżeli potrzebujecie przykładu, proszę bardzo. Oto przed Wami Agent Dash – według nas, bardzo poważny konkurent Temple Run.

W opisywanej przez nas grze wcielamy się w postać tytułowego agenta specjalnego. Jak się zapewne domyślacie, nasze główne zadanie polega na bieganiu postacią ubraną w elegancki, tajniacki smoking (choć nie tylko, ale o tym za chwilę) i unikanie wszelakich przeszkód, które na niego czekają.

To jednak nie wszystko, co potrafi zaoferować produkt studia Full Fat. Warto wspomnieć, że w grze do naszej dyspozycji oddanych zostało kilka plansz osadzonych w różnym środowisku. W Agent Dash nie biegamy więc cały czas po jednej i tej samej trasie, lecz wraz z naszym postępem w grze dochodzimy do coraz to ciekawszych poziomów, które graficznie prezentują się naprawdę bardzo dobrze (co zresztą możecie zobaczyć na filmiku).

Podczas testu gry bardzo spodobało nam się także to, że możemy w niej sterować różnymi postaciami. Jest to kolejne bardzo dobre urozmaicenie, dzięki któremu rozgrywka nie nudzi się po kilkunastu minutach. Pisząc o zaletach Agenta Dasha nie możemy nie wspomnieć również o dostępnych w nim gadżetach. Biegając, od czasu do czasu udaje się zdobyć tajniacki sprzęt, pozwalający nam na szybsze pokonywanie konkretnego dystansu. Niby nic wielkiego, a cieszy :).

Sympatycznego agenta prosto ze studia Full Fat znajdziecie w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach gra jest bezpłatna, ale w trakcie rozgrywki powinniście przygotować się na możliwość skorzystania z różnego rodzaju mikrotranskacji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button