Booram – opieka nad niesamodzielny misiem

ff8d9f00-6d49-4923-9aa5-e3f90934833cKto z nas nie marzył o opiece nad małym puszysty a w dodatku uśmiechniętym misiem? Jeżeli nie masz w domu żadnego zwierzaczka to ta aplikacja została stworzona specjalnie dla Ciebie! Ściągnij i miej własnego podopiecznego!

Wydawcą gry jest zespół programistów z grupy GaborGyeneiGames. Do tej pory stworzyli już szereg darmowych i płatnych gier, które zdobyły już kilka dobrych ocen.

Booram to brązowy, włochaty miś, który wita każdego nowego właściciela szerokim uśmiechem z dwoma zębami. Jako kolejna gra stworzona na wzór tamagotchi polega na opiekowaniu się tym multimedialnym stworzeniem. Jak każda żywa istota nasz miś musi jeść, spać, bawić się i myć. Zadaniem opiekuna jest stworzenie mu dogodnych warunków życia i zapewnienie mu komfortu psychicznego i fizycznego. Co to znaczy? Po prostu, musimy dbać oto aby nie był głodny, zmęczony i smutny.

W jego domku znajdują się pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka czy też sypialnia. Wszystkie rzeczy potrzebne mu do szczęścia można nabyć za wirtualne pieniążki. W sklepie mamy cały asortyment jedzenia i przedmiotów służących do ozdobienia mieszkanka. Niestety nasza pula pieniędzy jest bardzo ograniczona. Możemy je zarobić grając w dostępne gry : zbijanie robaków, łapanie jedzenia, przestrzeliwanie jedzenia czy też grając w klasycznego arkanoida.

Powiem szczerze, że jestem nieco zadziwiona grafiką gry. Jest bardzo nietypowa i oryginalna, co nie znaczy, że dobra. Dom przypomina dziuplę wydrążoną w drzewie, ponieważ wszędzie widzimy drewniane motywy i brązowy kolor. Dźwięki są niestety bardzo szkodliwe dla naszego ucha. Głośne i bardzo drażniące.

Wiadomo, każdy ma swój gust, jednak nie jest to najlepsza gra typu tamagotchi w jakie grałam ale pewnie młodszym graczom przypadnie ona do gustu.

Ocena końcowa : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

Zakłady bukmacherskie

Back to top button