My Game Collection – mobilny katalog kolekcji gier

Jeżeli macie w domu wiele gier, a należycie do osób, które po pierwsze lubią mieć porządek, a po drugie – mają od czasu do czasu ochotę poprzeglądać posiadane przez siebie tytuły, aplikacja o nazwie My Gamme Collection powinna Was zainteresować i bez dwóch zdań znaleźć się w pamięci Waszych smartfonów.

game1

Opisywana w tym wpisie aplikacja to specjalne narzędzie stworzone dla miłośników gier komputerowych. Dzięki niej możemy uporządkować posiadane przez siebie gry w taki sposób, by łatwo można było wrócić do konkretnego tytułu, poczytać na jego temat i tak dalej. Szkoda tylko, że program nie sprząta też za nas na półkach. Wówczas byłby to absolutny „must have” dla maniaków wirtualnej rozrywki.

Dodawanie posiadanych gier jest w My Game Colllection rzeczą niezwykle prostą. Wystarczy jedynie zeskanować kod kreskowy z pudełka albo też po prostu wpisać nazwę danej produkcji, a ta pojawia się automatycznie na naszej wirtualnej półeczce. Apka dane dotyczące gier pobiera z internetu. Nie musimy zatem martwić się o dodawanie informacji o konkretnych tytułach.

game2

Sporą zaletą programu z tego wpisu jest fakt, iż pozwala on także na przechowywanie w sobie gier ze Steama. Co najważniejsze, nie musimy wcale w aplikacji podawać swoich danych do konta. Wystarczy jedynie link do naszego profilu. Proste, a jednocześnie skuteczne. To lubię.

Jeżeli należycie do fanów gier komputerowych. Wróć, do miłośników gier komputerowych, na pewno wiecie już, co zrobić z My Game Collection. Nie domyślacie się? W takim razie ta apka nie jest stworzona z myślą o Was ;)

My Game Collection do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button