Slice – uważajcie na palce, będzie krwawo!

Chcecie się pociąć? Nie radzimy. Jeżeli już chcielibyście trochę się wykrwawić polecamy zrobić to w wirtualnym świecie. Jak? To proste. Wystarczy, że pobierzecie na swoje mobilne urządzenie grę o nazwie Slice.

slice1

Zasady opisywanej w tym wpisie gry należą do bardzo prostych. Nie będę więc zmuszony za bardzo męczyć klawiatury, by przekazać Wam wszystko, co chcę. Po pierwsze, w Slice chodzi w głównej mierze o to, by umieszczać palce w miejsca zaznaczone na planszy. Utrudnienie jest takie, że na drodze do osiągnięcia celu stają ostre jak brzytwa noże. Jak się pewnie zatem domyślacie, zadaniem gracza jest rozsuwanie ostrych przeszkadzajek w taki sposób, by te nie obcięły palców.

Do dyspozycji gracza nie oddano w Sice nawet dwudziestu poziomów. Jest to jedna z największych wad tej produkcji. Pomysł na rozgrywkę i wykonanie – całkiem niezłe. Nie rozumiem jednak, dlaczego stworzono tak niewielką ilość plansz. Pole do popisu autorzy produkcji mieli. Widocznie, dopadł ich leń morderca.

slice2

Podczas testu ani razu nie odnotowałem problemów gry z dotykiem. Wszystko działa w niej tak jak powinno. Efekty dźwiękowe też robią dość dobre wrażenie. Czegoś tu jednak brakuje. Być może to mała ilość leveli sprawia, że gra nie daje takiej frajdy, jak powinna. A być może co innego. Co? Przekonajcie się sami i dajcie znać w komentarzach ;)

Slice HD do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button