Parking Mania – samochodowa propozycja od Chillingo

Parking Mania to gra zręcznościowa, w której przychodzi nam parkować różnego rodzaju pojazdy. Jeśli jesteście fanami tego typu produkcji, zdecydowanie powinniście sprawdzić swoje umiejętności w zakresie stosowania się do ruchu drogowego i wyznaczonych miejsc parkingowych. Czy propozycja Chillingo okaże się dobrym sprawdzianem?

Gra jest bardzo rozbudowana – oferuje bowiem prawie 200 poziomów, prawie 100 samochodów, achievementsy, rankingi i inne. Przede wszystkim jednak prezentuje bardzo ciekawy sposób sterowania. Trzy tryby z których ja wybrałam przyciski i machanie smartfonem. Niby w grę wchodzi jedynie dotyk skrzyni biegów (gaz, hamulec/wsteczny) i poruszanie urządzeniem, a jednak jest to dużo bardziej zaawansowane niż można sobie wyobrazić.

Zdarza nam się sterować z perspektywy kierowcy, czyli z tyłu samochodu – wtedy prawa to prawa, lewa to lewa – logiczne. Jeżeli jednak kamera obróci się i będziemy widzieć pojazd z przodu, bądź z boku, wszystko zacznie być zdecydowanie trudniejsze. Nie wystarczy przejść 10 poziomów, by się tego nauczyć. Tu potrzeba godzin treningów!

Za swoje wyczyny dostajemy przede wszystkim pieniądze. Na planszach ustawione są czasem złote monety, które dają nam dodatkowy zysk, który z kolei przeznaczamy na ulubione zakupy. W każdej misji coś zyskujemy, lecz od naszych umiejętności zależy, jak dużo.

Maksymalnie możemy przejść level z 3 gwiazdkami. Wystarczy stłuczka, by z jedną się pożegnać. Tolerancja na wypadki jest jednak dość duża. Włączenie alarmu w cudzym pojeździe jeszcze nie oznacza klęski ;)

Grę polecam wszystkim fanom samochodówek, symulatorów jazdy i parkowania. Co prawda w AppStore i Windows Marketplace należy zapłacić trochę za zabawę, ale zdecydowanie się opłaca. Użytkownicy Androida mają ten plus, że mogą pobrać grę za friko. Życie jest takie niesprawiedliwe!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button