AE 3D Moto – The Lost City – ojeju, jeżdżę na Harleyu!

Co powiecie na małą przejażdżkę motocyklem po wirtualnym świecie? Produkcja studia AE Mobile – AE 3D Moto – The Lost City oferuje niekończącą się jazdę po miejskich i pozamiejskich drogach ekskluzywnymi motocyklami. Harley Davidson to nasz pierwszy nabytek. Jeżeli mamy ochotę na więcej, musimy na to zapracować…

27b3c7cf-49a9-414c-88e7-4a46fd4316f7

To, że motocykle, to już wiadomo. W grze nie ścigamy się z innymi, lecz staramy się wytrwać na planszy możliwie jak najdłużej. Podróżujemy trasami raczej nieskomplikowanymi – nie musimy skręcać, lecz często zmieniamy pasy. Nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu. Musimy się liczyć z tym, że na trasie spotkamy różne przypadki, zaczynając od aut osobowych, kończąc na stojących śmieciarkach.

Na nasze szczęście, kierowcy korzystają z kierunkowskazów i w przed wykonaniem manewru włączają migające światełko (w przeciwieństwie do osobników w realnym świecie). Jeżeli przejedziemy w bliskiej odległości od pojazdu, dostajemy dodatkowe pieniążki. Poza takim sposobem zarabiania, kolekcjonujemy również wszystkie monety, jakie tylko uda nam się zgarnąć z planszy.

06c42a8d-f4e5-4eaf-803d-2c997cac5b5a

Power-upów jest cała masa – na początku oczywiście działa krótko, lecz wystarczy je ulepszyć za np. 1000 dolarów, by móc sobie dłużej poszaleć na wypasie.

Sterowanie odbywa się przy pomocy akcelerometru i dotyku ekranu. Przytrzymujemy palec kiedy chcemy przyspieszyć, puszczamy, gdy musimy zahamować, bądź zwolnić. Obsługa jest prosta. Należy jednak uważać na skrajne części drogi – można łatwo wypaść z trasy.

6b170ede-68c3-4262-aa20-02723cdd2769

Teraz niemiłe kwestie, czyli grafika. Ta jest totalną marnością i czasem aż przykro jest patrzeć w ekran. Cała produkcja nie jest również jakąś wisienką na torcie, ale można spędzić w niej miło kilka chwil. Ja podziękowałam za grę i usunęłam ją ze swojego urządzenia, lecz fanom motocykli jak najbardziej polecam. W końcu grafika nie jest najważniejsza :)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button