Romance of Rome – mobilna wersja romansidła z PC-tów

Przeglądając ofertę gier w Google Play, natknęliśmy się ostatnio na produkcję, którą niektórzy z Was pewnie będą kojarzyć z PC-tów. Romance of Rome to dość romantyczna aplikacja, w której nie znajdziecie żadnych drastycznych scen, a jedynie przeniesione do wirtualnego świata miłe dla oka miejsca wprost ze starożytnego Rzymu. Jeśli więc szukacie czegoś zupełnie innego w porównaniu z nowoczesnymi, futurystycznymi grami z Google Play, to ten wpis powinniście przeczytać od deski do deski.

W Romance of Rome gracz wciela się w postać młodego, biednego mężczyzny. Pewnego dnia nasz bohater ratuje życie pięknej dziewczyny, którą zaatakował groźny wilk. Oczywiście, jak pewnie większość z Was już się domyśliła, wspomniany przez nas przedstawiciel płci brzydkiej zakochuje się w przypadkowo spotkanej kobiecie.

Ta jednak – co też nie będzie dla nikogo zdziwieniem – jest całkowicie niedostępna dla nieposiadającego majątku chłopaka, a wszystko dlatego, że jest córką cesarza. Zadaniem gracza w aplikacji opisywanej w tym wpisie jest więc wykonanie różnego rodzaju zadań, mających na celu pozytywne zwrócenie uwagi władcy Rzymu i doprowadzenie do ślubu dwóch zakochanych w sobie młodych ludzi.

Mimo że Romance of Rome nie jest grą charakteryzującą się świetną trójwymiarową grafiką, nie można mieć większych zastrzeżeń to audiowizualnej oprawy zastosowanej w produkcie studia HeroCraft. Każdy level jest bowiem przygotowany bardzo solidnie i zawiera wiele szczegółowych elementów, dzięki którym gra w mobilne romansidło z tego wpisu jest naprawdę dobrą zabawą (choć, zapewne, nie dla wszystkich).

Jak czytamy w opisie gry w Google Play, Romance of Rome oferuje graczom 30 poziomów podzielonych na 7 różnych epizodów. Możecie więc być spokojni o to, że spędzicie sporo czasu, grając w twór HeroCrafta.

A skoro jesteśmy już przy sklepie internetowym dla Androidowców, to warto napisać, że w Google Play za Romance of Rome należy zapłacić nieco ponad 6 złotych. Jeśli natomiast chodzi o AppStore, to cena aplikacji opisywanej w tym wpisie wynosi w nim prawie 5 dolarów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button