Where’s My Water – gra od Disney’a

Krokodyl o imieniu Swampy chciałby się wykąpać. Niestety, coś uszkodziło rurę i nie ma dopływu wody. Naszym zadaniem jest więc doprowadzenie cieczy do wanny naszego przyjaciela. Oczywiście musi być jej odpowiednia ilość, by można było się w niej wykąpać. Niestety nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać.

Na samym początku jest dość łatwo i nie trzeba nawet się zastanawiać jak pokonywać kolejne poziomy(a tych jest 160). Później dopiero pojawia się zdziwienie, że nie jest jednak tak dobrze. Kolejne poziomy są już wyzwaniem, a te odblokowujemy poprzez zbieranie kaczuszek rozrzuconych po planszy. Poza kaczuszkami odkrywać musimy także inne przedmioty, które pomogą nam w dostarczeniu wody naszemu krokodylowi.
Musimy uważać także, by nie zalać naszego przyjaciela trucizną, bo ta pojawia się po jakimś czasie. Do tego dochodzą także inne ruchome elementy, wiatraki, bomby z wodą. Nie będziemy oczywiście zdradzać wszystkich tajemnic, bo te musicie oczywiście odkryć sami :)

Gra jest niesamowicie ładnie wykonana. Animacje są wręcz doskonałe – zapewne stoją za tym doświadczeni animatorzy Disney’a. O dziwo wszystko bardzo ładnie działa nawet na starym sprzęcie, na którym miałem okazję grę testować.
Na uwagę zasługuje fizyka wody, którą musimy oczywiście opanować aby sobie poradzić z zaspokojeniem potrzeb naszego krokodyla.

Gra kosztuje ok. 3zł w Google Play oraz w App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button