Avoider – najtrudniejsza gra dostępna w Google Play?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych Czytelników  jest spora ilość osób, które lubią grać w gry proste (wręcz banalne) i niewymagające jakiegokolwiek myślenia. Mamy jednak nadzieję, że czytają nas również i wielbiciele produkcji logicznych, bowiem to przede wszystkim właśnie im powinna spodobać się opisywana w tym wpisie gra „Avoider”, która w Google Play reklamuje się jako najtrudniejsza aplikacja na Androida.

Na samym początku naszego wpisu musimy zapoznać Was z zasadami produkcji studia 17th Pixel. W „Avoider” zadaniem osoby grającej jest doprowadzenie czerwonego i niebieskiego kwadratu do odpowiednich rogów wyznaczonych na planszy. Trudność polega jednak na tym, że sterujemy tylko i wyłącznie kwadratem niebieskim, natomiast kwadrat czerwony wykonuje jedynie lustrzane ruchy naszych poczynań.

Warto napisać również o tym, że na każdym poziomie w najtrudniejszej grze na Androida znajduje się spora ilość neonowych ścianek, których dotknięcie przez jeden z kwadratów jest jednoznaczne z rozpoczęciem levelu od początku.

W sumie do przejścia jest 50 plansz. Czy to dużo? Wydaje nam się, że na chwilę obecną tak, bo z biegiem czasu poziom trudności leveli jest naprawdę spory i wymaga od nas skupienia oraz – a może przede wszystkim – cierpliwości, co sprawia, że przejście chociażby jednego levelu zająć może nawet i pół godziny.

Z racji tego, że zajmujemy się w tym wpisie typową grą logiczną,  raczej nie musimy pisać wiele o oprawie graficznej zastosowanej w produkcji zatytułowanej Avoider. Wystarczy pewnie tylko, że napiszemy, iż elementy wizualne w tworze 17th Pixel wyglądają dość ładnie i raczej powinny się podobać każdemu zbytnio niewymagającemu graczowi.

Avoider można pobrać z Google Play. Oczywiście gra nie jest darmowa, choć jej cena wcale do wysokich nie należy gdyż wynosi zaledwie 3,44 zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button