NinJump – zostań Ninja!

Prawie każdy z nas spotkał się w Internecie z tekstem typu „Olej studia, zostań ninja!”, bądź z jakąś inną  tego typu odmianą. Możliwe, że wielu z nas chciałoby naprawdę zostać takim kimś, choć ninja to raczej nie osoba, a styl życia. Niestety w rzeczywistości wielu z nas nie ma takiej możliwości. Z pomocą przychodzi nam więc nasz telefon oraz gra NinJump. Będziemy musieli wykazać się tym, co jest najważniejsze w byciu ninją, a więc sprytem i refleksem.

Zasada gry jest bardzo prosta, co sprawia, że poradzą sobie z nią nawet małe dzieci, które można w ten sposób na jakiś czas zająć. Nasz bohater biegnie do góry. Raz po jednym budynku, a raz po drugim. Naszym zadaniem jest takie kierowanie postacią, by zdobyć jak najwięcej punktów. W jaki sposób możemy je zdobyć? Oprócz samego wspinania się musimy także uważać na różne przeszkody. Do zdobycia są także power-upy, które sprawiają, że pokonujemy większy dystans w o wiele krótszym czasie. Wystarczy zabić przy skoku 3 ptaki, byśmy zostali za pomocą skrzydeł wyniesieni bardzo wysoko.

Oprawa graficzna nie jest zbyt skomplikowana, gdyż do tak prostej gry nic więcej niż to co widać nie potrzebujemy. To sprawia, że nawet najsłabsze smartfony nie będą miały nawet najmniejszych problemów z płynnym odtwarzaniem animacji. Te są bardzo proste i nieskomplikowane.
Tak samo wygląda kwestia graficzna. Na nic specjalnego liczyć nie możemy. Wystarczy prosta muzyka i kilka dźwięków.

Mimo wszystko gra potrafi wciągnąć i jest ciekawą alternatywą dla bardziej skomplikowanych pozycji.

Gra za darmo w Google Play oraz App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button