Restaurant Star – sprawdź się w roli restauratora

Jeżeli z zamiłowaniem oglądasz programy Magdy Gessler i od czasu do czasu marzysz o otworzeniu własnej restauracji, strategiczna gra o nazwie Restaurant Star powinna bez dwóch zdań znaleźć się wśród produkcji zainstalowanych w Twoim smartfonie.

Na początku naszej przygody z Restaurant Star stoimy przed wyborem jednego z typów restauracji, którym chcemy się zajmować. Autorzy produkcji przygotowali dla nas, między innymi, lokale specjalizujące się w kuchni chińskiej, włoskiej, japońskiej oraz koreańskiej. Istnieje też, oczywiście, możliwość otwarcia własnej kawiarni, baru z fast foodami bądź piekarni, w której sprzedawać nam przyjdzie świeżutkie pieczywo.

Po wykonaniu wspomnianego kroku pierwszego, rozpoczyna się właściwa zabawa. Dostajemy do dyspozycji mało znany w okolicy lokal, który przekształcić musimy w miejsce, gdzie przychodzić chcą nie tylko zwykli ludzie, lecz także prawdziwe „grube ryby”, nienarzekające na brak pieniędzy w portfelach.

Początkowo przygotowywane przez nas potrawy dostępne są na każdą kieszeń. Spowodowane jest to brakiem funduszy na inwestowanie w drogie składniki. Z biegiem czasu możemy jednak uzupełniać naszą książkę kucharską o dodatkowe dania – wymagające większego nakładu finansowego, a tym samym pozwalające na zarobienie większej ilości gotówki.

W szybszym zdobyciu pieniędzy pomagają w Restaurant Star swego rodzaju misje. Niektóre z nich polegają na stworzeniu jakiegoś posiłku, a jeszcze inne na obsłużeniu określonej ilości klientów. Pierwsze z nich, rzecz jasna, nie należą do wymagających. Po jakimś czasie jest z tym jednak coraz gorzej, co pewnie nie wszystkim z Was się spodoba.

Niestety, aby grać w opisywaną przez nas produkcję, trzeba być ciągle podłączonym do sieci internetowej. Można więc pograć w nią sobie w domu, ale gra, na przykład, w autobusie nie wchodzi już tu raczej w rachubę ze względu na spore opłaty.

Inną wadą Restaurant Star jest, naszym zdaniem, oprawa graficzna. Wprawdzie nie wygląda ona najgorzej, lecz mogłaby być zdecydowanie lepsza.

Strategię od Gamevil pobrać można z Google Play. Jest ona dostępna za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button