Floor Plan Creator – aplikacja do projektowania

Floor Plan Creator to stworzona przez polskiego programistę aplikacja, dzięki której każdy może bez większego problemu stworzyć na swoim urządzeniu z Androidem plan wymarzonego mieszkania czy domu.

Opisywany w tym wpisie program powstał z myślą nie tylko o profesjonalistach, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem. Floor Plan Creator śmiało można bowiem nazwać też narzędziem dla amatorów, czyli osób mających jednie od czasu do czasu ochotę stworzenia planu jakiegoś mieszkania bądź domu.

Korzystanie z aplikacji od Marcina Lewandowskiego nikomu nie powinno sprawić większych problemów. Nie ma w nim ogromnej ilości funkcji, a znajduje się tak naprawdę tylko i wyłącznie to, co znajdować się powinno. Jest więc dostępne narzędzie do rysowania oraz umieszczania na planie mebli i na tym już prawie koniec.

Floor Plan Creator nie narzuca nam żadnych ograniczeń odnośnie wielkości planów. Rysujemy więc w nim tak duże projekty, na jakie tylko mamy w danym momencie ochotę, za co należy się ogromna pochwała dla autora programu.

Wśród mebli dostępnych w aplikacji są wszystkie najpopularniejsze przedmioty, między innymi, sofy, łóżka, zlewy, wanny i biurka. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by rysować własne elementy wyposażenia wnętrz, których akurat nie możemy znaleźć bądź których brakuje.

Bardzo ciekawą opcją dostępną w programie jest funkcja pozwalająca na przygotowywanie planów z wykorzystaniem aparatu i rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu możemy w szybki sposób stworzyć plan naszego mieszkania bez konieczności odręcznego rysowania wszystkiego na ekranie.

Do samego działania Floor Plan Creator nie możemy się w żaden sposób przyczepić. Podczas testu aplikacja ani razu się nie zacięła, ani też nie wyłączyła się w najmniej odpowiednim momencie. Musimy jednak przyznać, że bez rysika bardzo ciężko jest w programie cokolwiek narysować, co jednak dało się dość łatwo przewidzieć.

Mobilne narzędzie do projektowania można pobrać za darmo z Google Play. Czy warto się nim zainteresować? Jeśli tylko Wam się przyda, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button