Zombie Ace – umarlaki kontraatakują i przejmują stery w samolotach

Im częściej odwiedzamy Google Play i przeglądamy zamieszczone w nim aplikacje, tym bardziej zaczynamy dochodzić do wniosku, że wyobraźnia twórców gier nie zna granic. Uważacie, że przesadzamy? W takim razie oto przykład: ostatnio wpadła w nasze ręce ciekawa produkcja pod tytułem „Zombie Ace”, w której gracz…wciela się w latającego samolotem zombie i musi za wszelką cenę zainfekować mieszkańców największych miast Stanów Zjednoczonych.  Jak Wam się ten pomysł podoba?

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, główną rolę w produkcji studia Hothead Games odgrywają zielone umarlaki, które chcą podbić Ziemię. Aby jednak tego dokonać, muszą one zainfekować ludzi specjalnym „zombie’owskim” wirusem. A z racji tego, że w bezpośredniej walce ludzie mają liczebną przewagę nad zielonymi postaciami, zombie postanowiło ukraść z lotniska jeden z samolotów i rozprzestrzeniać zarazę drogą powietrzną. To, czy  uda im się zrealizować cel zależy, oczywiście, tylko i wyłącznie od nas, to jest graczy.

W Google Play można znaleźć pod stroną Zombie Ace wiele komentarzy w stylu (mamy nadzieję, że nikt się nie obrazi za używane za chwilę słowa): „Dobra gierka na klopa” czy „Na kibel w sam raz”. Mimo że są to dość bezpośrednie opinie, ciężko jest z nimi się nie zgodzić. Opisywana przez nas gra nie jest bowiem produkcją, która wciąga na wiele godzin. Jest natomiast dobra na chwilę, więc spokojnie można z niej korzystać na tzw. „tronie” albo jadąc gdzieś autobusem.

Do przejścia w samolotowej produkcji z zombiakami jest dokładnie 14 poziomów. Każdy z tych leveli polega na zniszczeniu jednego z amerykańskich miast i unikaniu atakujących nas ludzkich broni. Do wyboru mamy, między innymi, Nowy Orlean, Las Vegas czy Dallas.

Warto wspomnieć również o tym, że w Zombie Ace skorzystać można z pięciu zielonych pilotów, a na każdej planszy zbiera się pieniążki, pozwalające nam na ulepszanie naszych latających maszyn, co dodaje grze dodatkowego smaczku.

Jeżeli zatem macie ochotę zainfekować Amerykanów zombie-wirusem, to bez wątpienia powinniście zajrzeć do Google Play, skąd można Zombie Ace pobrać całkowicie za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button