Air Vacation – poprowadź biznes lotniczy

Air Vacation to gra strategiczna, w której przychodzi nam bez przerwy ulepszać usługi oferowane pasażerom. Do naszych zadań należy przede wszystkim kupowanie nowych pomieszczeń do naszego wielkiego statku powietrznego, dbanie o zadowolenie gości i generowanie jak największej ilości pieniędzy.

Jedno jest pewne – nie każdy będzie zachwycony produkcją od Chillingo. Myślę, że zdecydowanie większą część fanów stanowią dzieci, niż dorośli ze względu na większą cierpliwość i ciągotki do zarabiania wirtualnych pieniążków.

W trakcie zabawy zbieramy monety, oraz banknoty. Jak się możecie domyślać, monety wydajemy na standardowe zakupy, typu pokoje gościnne, generatory, restauracje, biblioteki itp. Banknoty natomiast przydają się szczególnie wtedy, gry na daną budowę nie mamy czasu. Dzięki nim możemy przyspieszyć prace do maksimum. Za luksusy się jednak płacić. Jeżeli zużyjecie kasę zebraną z wizyt u znajomych i za dzielenie się wynikami na Fejsie, czy Twitterze, będziecie musieli odwiedzić AppStore w celu wydania prawdziwych pieniążków.

W grze możemy latać między kolejnymi miastami. Jesteśmy jednak ograniczeni punktami doświadczenia. Im wyższy level, tym więcej opcji jest dostępnych. Początkowo trzeba obejść się Londynem.

Grywalność nie jest niestety zbyt wysoka. Można się pobawić kilkanaście minut i: albo usunąć grę, albo się w nią wkręcić. Już po chwili będziecie wiedzieć, czy zabawa jest dla Was. Moim zdaniem jest zbyt monotonna i słaba wizualnie. Co kto lubi. Ja nie będę odwiedzać statku, jednak zainteresowanym polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button