Mega Dead Pixel – fajnie i wcale nie odczuwa się nudności

Tęczę kojarzymy zwykle albo z symbolem homoseksualistów, albo z dymiącym nią kotem (ewentualnie wydalającym przednią częścią ciała). Mam nadzieję, że od dnia dzisiejszego barwy tęczy będą Wam się kojarzyć jedynie z Mega Dead Pixel – świetną grą zręcznościową od Chillingo.

W produkcji znanego studia wcielamy się w rolę piksela, staramy się zniszczyć taką ilość martwych pikseli, jaką tylko będziemy w stanie. Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy dwóch strzałek – w prawo i w lewo. Początkowo nasz bohater jest maleń ma może 1 milimetr?), z czasem jednak (w miarę pożerania kolejnych białych kwadracików), rośniemy w siłę i jesteśmy w stanie naprawdę dużo zdziałać.

Naszym celem jest wyeliminowanie czarnych pikseli. Niestety, nawet małe zetknięcie z kwadracikami skutkuje przerwaniem zabawy. Jak więc pokonać przeciwników nie robiąc sobie krzywdy? Przelatując obok nich, tworząc widoczną smugę. Wystarczy zaatakować ich z jednej strony, by w konsekwencji zyskać punkty.

Podczas gry zbieramy dodatkowo pieniążki. Możemy za nie kupić pistolety i inne dodatkowe bronie. Prawda jest taka, że gra wciąga i sprawia przyjemne wrażenie. Polecam dosłownie wszystkim.

PS. Osobom ze słabym wzrokiem polecam szkło powiększające – początkowo może być ciężko ze znalezieniem swojej postaci na ekranie ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button