Renault Trucks Racing – pościgaj się ciężarówką

Chciałeś kiedyś pojeździć sobie samochodem ciężarowym? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Ci się gra Renault Trucks Racing, w której nie tylko będziesz mógł pojeździć ciężarówką, lecz także spotkać się na specjalnych torach wyścigowych z innymi kierowcami i udowodnić im, że to właśnie Ty jeździsz najszybciej!

Gry z samochodami ciężarowymi w roli głównej kojarzyły nam się do tej pory jedynie z różnego rodzaju symulatorami, w których zadaniem gracza jest przewożenie danego ładunku z jednego miejsca do drugiego. Renault Trucks Racing pokazuje jednak, że z popularne ciężarówki można również skutecznie wykorzystać, tworząc grę typowo wyścigową.

W opisywanej przez nas produkcji gracz nie może wybrać samochodu, gdyż został przygotowany dla niego jedynie jeden sprzęt – oczywiście marki Renault. Ograniczony do minimum wybór ciężarówek na pewno jest minusem Renault Trucks Racing. Uważamy jednak, że po darmowej trójwymiarowej grze, która na dodatek jest swego rodzaju reklamą marki samochodowej, nie można spodziewać się wiele.

Jeśli chodzi o trasy dostępne w grze samochodowej od Renault, to jest ich w sumie zaledwie trzy. Możecie więc być pewni, że po kilku minutach spędzonych nad Renault Trucks Racing gra zacznie się Wam po prostu nudzić i będziecie musieli ją albo odinstalować, albo odłożyć na kilka dni.

Pisząc o Renault Trucks Racing na pewno nie można w żaden sposób przyczepić się do oferowanej przez tę grę ilości trybów gry. Mamy w niej bowiem do dyspozycji trening, pojedynczy wyścig no i – oczywiście – mistrzostwa. Jednym słowem, wszystko to, co powinno znaleźć się w dobrej grze wyścigowej. Na koniec warto pochwalić też oprawę graficzną w opisywanej przez nas grze oraz opcję pozwalającą na zmianę kamery.

Aplikacja Renault Trucks Racing dostępna jest w Google Play i AppStore. W obu przypadkach gra jest bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button