Speedx 3D – znowu w tunelu

W Google Play możemy znaleźć wiele ciekawych gier. Coraz częściej trafiamy na produkcje futurystyczne czy też minimalistyczne. No cóż – taki trend i wszystkim takie coś odpowiada, bo aplikacje te cieszą się niemałą popularnością. Jakiś czas temu na łamach naszego blogu opisywaliśmy grę Supersonic. Ta gra, którą dzisiaj wam przedstawimy jest bardzo podobna, lecz oczywiście nie taka sama.

Zasady gry są bardzo proste. Naszym celem jest pokonywanie coraz większych odległości w długim tunelu. Oczywiście musi być jakić cel czy też utrudnienie, dlatego też na naszej drodze będą pojawiać się przeszkody, które musimy omijać poprzez odpowiednie przesuwanie się w lewo, bądź też w prawo po ścianach tunelu. Ten jest okrągły, więc będziemy się też poruszać odpowiednio w górę, czy to w dół, chociaż nie znamy prawdziwej pozycji w przestrzeni, bo widzimy tylko wnętrze kanału. Przed pojawieniem się na naszej drodze przeszkody zostajemy informowani, gdyż tuż przed utrudnieniem na podłodze widzimy pasek odpowiadający kolorowi klocka, który trzeba ominąć. Na początku może się to wydawać zbyt proste, lecz jest to bardzo przydatna rzecz, gdyż w późniejszych poziomach rozgrywka jest szalenie szybka.
Oczywiście z czasem pojawiają się różne urozmaicenia, np. brak podpowiedzi, dziury w tunelu i tym podobne rzeczy, których oczywiście wszystkich nie zdradzimy.

Jeśli chodzi o samo wykonanie gry, to można powiedzieć szczerze, że jest bardzo dobre. Grafika jest barwna, choć zbyt wielu kolorów tutaj nie mamy, a sam tunel wraz z pojawiającymi się na drodze przeszkodamii jest bardzo dobrze wykonany. Muzyka należy do jednej z najlepszej jakiej dane mi było słyszeć.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, a więc z obsługą nie będzie miał nikt problemu. Trudność gry jest niewielka, więc tutaj też raczej kłopotów nie będzie.

Aplikacja radziła sobie bez kłopotów na każdym testowanym przez nas telefonie.

Za darmo w Google Play.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button