Record Run – punkowy runner na iOS

Record Run to bardzo ciekawy runner, w którym wcielamy się w postać bardzo specyficznego punka. Chłopak pewnego dnia wybrał się do sklepu z płytami. Kiedy wychodził, ktoś ukradł mu całą kolekcję. Porozrzucane po drodze płyty czeka marny los. Jedynym sposobem na ich odzyskanie, jest szybkie ich znalezienie.

O ile runnerów jest cała masa w iOS-owskim sklepie, o tyle dobrych runnerów jest stosunkowo mało. Studio Harmonix miało świetny pomysł i zrealizowało go w bardzo przystępny sposób.

Podczas biegu wypełniamy kolejne misje, jakie autorzy przed nami stawiają. Sterowanie odbywa się za pomocą różnych gestów, znanych z innych runnerów.

Ulice punkowego miasteczka są kolorowe, wręcz neonowe. Winyle znajdują się w dziwnych zakamarkach, za którymi najczęściej czają się niebezpieczeństwa. Wśród przeszkód do pokonania znajdziemy między innymi: budki sklepowe, znaki drogowe, specjalne stojące tabliczki z informacjami o tutejszych knajpach, czy ostrzegawcze słupki.

W trakcie pokonywania kolejnych metrów, staramy się zebrać jak największą ilość winyli, oraz serduszek, które są naszym zapasowym życiem. W grze możemy wykorzystać kilka serc, więc zbieranie ich jest wyjątkowo przydatne.

W sklepie dla gracza możemy kupić power-upy, jak na przykład magnes, a także ulepszenia, dzięki którym w poszczególnych poziomach możemy przez dłuższy czas cieszyć się mocą power-upów. W storze znajdziemy również różnego rodzaju ciuszki dla naszego bohatera. Za drobną, wirtualną opłatą, możemy odpicować jego wygląd.

Gra ma bardzo bogatą oprawę dźwiękową. W trakcie zabawy możemy słuchać wgranych utworów, bądź własnych piosenek, odtwarzanych z urządzenia. Ciekawym pomysłem jest branie czynnego udziału w tworzeniu muzyki. Przeskakując przez specjalne świecące paski na planszy, tworzymy stały bit. Super pomysł i rewelacyjne wykonanie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button