QuizTix: Pop Music – co Ty wiesz o muzyce! (?)

QuizTix: Pop Music autorstwa identycznie brzmiącego studia: QuizTix, to świetna zabawa dla wszystkich fanów muzyki pop. Wyobraźcie sobie pustą widownię przed wielką sceną. Waszym zadaniem będzie zapełnienie jej po brzegi do czasu rozpoczęcia wielkiego koncertu.

Spodziewajcie się różnorodnych pytań z dziedziny muzyki pop. Siedzenia na stadionie zapełniają się wraz z postępami Waszej wiedzy. Jedna prawidłowa odpowiedź, to jeden widz.

Przez Quiz prowadzi nas zabawny robot, który przede wszystkim pomaga w rozpoczęciu zabawy. Z czasem pojawia się, gdy nie jesteśmy w stanie ruszyć z miejsca. Jego wskazówki są przydatne i po prostu śmieszne. Wielokrotnie miałam banana na twarzy, kiedy czytałam jego komentarze.

Jeżeli chodzi o poziom wiedzy, należy porządnie się wykazać. O ile pytanie o autora hitu Dancing Queen jest oczywiste, o tyle składy poszczególnych zespołów są przynajmniej dla mnie zagwostką.

Oprawa dźwiękowa produkcji opiera się głównie na odgłosach wydawanych przez robota, przez co możemy spokojnie zbierać myśli w trakcie odpowiadania na pytania. Jeżeli nie uda nam się udzielić prawidłowej odpowiedzi, miejsce na widowni zostaje zablokowane i dopiero po kilkunastu minutach możemy do niego powrócić.

Jeśli zdarzy się sytuacja, w której nie będziemy wiedzieć kompletnie nic na temat danego utworu, możemy skorzystać z pomocy przyjaciela. Portale społecznościowe biorą górę – Facebook i Twitter to nasze główne zasoby ludzkie.

Jeżeli nie przepadacie za grą w pojedynkę, możecie zaprosić do zabawy znajomego i w jednym czasie – w jednym miejscu – przeprowadzać sprawdzian z wiedzy muzycznej.

Aplikacja jest bardzo ciekawie zbudowana. Nie przyczepiam się do niczego, bo sama wkręciłam się na maksa i QuizTix mam uruchomiony na iPadzie znajdującym się obok laptopa ;) Polecam fanom muzyki!

icon
QuizTix: Pop Music QuizQuizTix LtdGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close