Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #30

Witajcie ponownie! Przed nami jubileuszowa, bo trzydziesta, odsłona cyklu Androidowe Okazje. Jeśli postanowiliście spędzić niedzielę w domu, mamy nadzieję, że przyczynimy się do tego, iż nie będziecie żałować swojego wyboru. Długo zastanawialiśmy się nad tym, jak uczcić okrągły numer odcinka naszego wyprzedażowego zestawienia. W końcu doszliśmy do wniosku, że najlepszym sposobem będzie opisanie jeszcze większej ilości przecenionych tytułów. Ambitny plan zakładał 30 propozycji. Niestety, nie zdołaliśmy znaleźć aż tylu godnych uwagi ofert. Mimo to warto zobaczyć, na jakie „perełki” natrafiliśmy tym razem!

1. Animaonline SNES Emulator – mało znany, ale za to niezawodny, emulator, dzięki któremu będziecie mogli na swoim smartfonie z Androidem uruchomić wszystkie gry dostępne na konsolę Super Nintendo. Interfejs dostępny jest w języku angielskim, ale jest bardzo przyjazny użytkownikowi. Jeśli macie ochotę – jak za starych dobrych czasów – pograć sobie w takie produkcje jak Final Fantasy czy Dragon Warrior – pozycja obowiązkowa!

Obecnie emulator kosztuje $0,99. To połowę mniej niż zazwyczaj. Pobierz Animaonline SNES Emulator za $0,99 w Google Play.

2. Age of Pirates RPG Elite – gra z gatunku RPG, która nie charakteryzuje się miłą dla oka oprawą graficzną, jednak bez dwóch jest jedną z najlepszych produkcji pirackich dostępnych w Google Play. Oferuje graczowi bardzo rozbudowany system modyfikacji postaci i statków oraz rozległy świat, w którym można handlować z NPC.

Produkcja dla nowoczesnych Siwobrodych na co dzień wyceniana jest na $2,99. Teraz można ją mieć za niecałego dolara. Pobierz Age of Pirates RPG Elite za $0,99 w Google Play.

3. SketchBook Pro – jeśli lubicie rysować, a w swoim smartfonie jeszcze nie macie tej aplikacji, z pewnością musicie coś z tym zrobić. Jest to obecnie jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi mobilnych, które pozwala nam zamienić ekran urządzenia w kartkę papieru. Dostępna w apce ilość przyborów do wykonywania rysunków jest imponująca, a prace jakie można dzięki niej stworzyć – wręcz zadziwiające.

Gdybyście chcieli kupić program poza promocją, musielibyście zapłacić  $4,99. Nie ma jednak takiej potrzeby, bowiem dzisiaj apka jest przeceniona o 50 procent. Pobierz SketchBook Pro za $2,99 w Google Play.

4. F-Sim Space Shuttle – trójwymiarowy i bardzo realistyczny symulator lotu, pozwalający na kierowanie z poziomu smartfona statkiem kosmicznym. Znakomita propozycja dla niedoszłych pilotów albo osób, które marzyły kiedyś o tym, by zostać astronautą.

Gra kosztuje na co dzień $4,49. Teraz można ją mieć za zaledwie $0,99. Okazja, jakich mało! Pobierz F-Sim Space Shuttle za $0,99 w Google Play.

5. Perfectly Clear – proste w obsłudze narzędzie do obróbki zdjęć. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób poprawić ogólną temperaturę danego obrazka albo też… zniwelować ilość wszelkiego rodzaju niedoskonałości znajdujących się na twarzach fotografowanych osób.  Nauka obsługi apki trwa dosłownie kilka sekund, a płynące z tego faktu korzyści są naprawdę spore.

Program jest wart na co dzień $2,99. W chwili obecnej dostępny jest za niecałego dolara. Pobierz Perfectly Clear za $0,99 w Google Play.

6. Morena – narzędzie upiększające smartfon, które oferuje swoim użytkownikom ogromną paczkę futurystycznie wyglądających ikonek, a także miłych dla oka tapet, charakteryzujących się niezwykłą barwnością. Współpracuje z najpopularniejszym w branży GO Launcherem, dzięki czemu można go stosować bez konieczności rezygnowania z dotychczasowego wyglądu telefonu.

Aplikacja kosztuje zazwyczaj prawie dwa dolary. Jej cena wynosi na tę chwilę $0,99. Pobierz aplikację Morena za $0,99 w Google Play.

7. C.H.A.O.S Multiplayer Air War – gra wojenna, której akcja skupia się na walce powietrznej. Pozwala nam ona wcielić się w postać pilota helikoptera i niszczyć maszyny wrogów. Za wykonane zadania otrzymujemy w apce punkty doświadczenia oraz wirtualne pieniążki, dzięki czemu mamy mobilizację do dalszego działania.

Strzelanka dostępna jest w Google Play za $0,99. To ponad o ponad trzydzieści procent mniej, niż na co dzień. Pobierz C.H.A.O.S Multiplayer Air War za $0,99 w Google Play.

8. Defence Effect HD – kolejna produkcja skupiona na walce zbrojnej. Tym razem osadzona w 2020 roku podczas trzeciej wojny światowej. Wcielamy się w niej w rolę żołnierza i staramy się ze wszystkich sił bronić określonego terenu przed najazdem wrogów. Miłośnicy gier obronnych powinni być zachwyceni.

Gra kosztuje w normalny dzień prawie trzy dolary. W ofercie promocyjnej wyceniana jest na $0,99. Pobierz Defence Effect HD za $0,99 w Google Play.

9. Reactable mobile – świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy lubią bawić się muzyką. Ta bardzo niepozornie wyglądająca aplikacja pozwala na tworzenie mniej lub bardziej złożonych podkładów dźwiękowych oraz melodii, które można wykorzystywać do użytku prywatnego. Interfejs wygląda ciekawie, ale niestety początkującym potrafi przysporzyć niemałych problemów.

Program w Google Play dostępny jest normalnie za niecałe 10 dolarów. Teraz można go mieć za $4,87. Pobierz Reactable mobile za $4,87 w Google Play.

10. Strategy & Tactics: WW II – rozbudowana strategia, której akcja rozgrywa się w czasach drugiej wojny światowej. Mamy w niej okazję sprawdzić się w roli dowódcy w pięciu kampaniach, oferujących nam prawie czterdzieści historycznych bitew. Absolutny „must have” dla wszystkich miłośników dawnych czasów.

Stała cena gry wynosi 5 dolarów, a to daje nam trzy dolce więcej, niż w chwili obecnej. Pobierz Strategy & Tactics: WW II za $2,00 w Google Play

11. Hyperwave – bardzo dobrze wyglądająca strzelanka w kosmicznych klimatach, dzięki której pokochacie neonową kolorystykę. Jeśli nie wymagacie od gry tego typu ogromnej ilości misji do wykonania, power-upów i innych zbędnych gadżetów – na pewno powinniście zainteresować się tą apką.

Myślę, że przy dwóch dolarach moglibyście się zastanawiać nad sensem pobrania Hyperwave. Teraz jednak cena gry jest obniżona o 50 procent, tak więc myślę, że bardzo szybko odwiedzicie Google Play! Pobierz Hyperwave za $0,99 w Google Play.

12. Machinarium – na koniec naszego zestawienia prawdziwa perełka, obok której nie powinien przejść obojętnie żaden fan klasycznych przygodówek. W Machinarium wcielamy się w postać zbudowanego z metalu robota, który przemierza futurystyczny świat w celu uratowania swojej dziewczyny oraz powstrzymania złych osobników przed przeprowadzeniem zamachu na burmistrza miasta.

Rozgrywka w opisywanej grze skupia się przede wszystkim na chodzeniu z punktu A do punktu B. Cechą charakterystyczną produkcji studia Amanita Design jest to, że oferuje ona graczowi całe mnóstwo mobilnych łamigłówek do rozwiązania, dzięki czemu nie jest tak prosta do ukończenia, jak mogłoby się to wydawać.

Ogromną zaletą Machinarium jest oprawa audiowizualna, która bez wątpienia zasługuje na miano oryginalnej. Jeśli macie ochotę pograć w coś naprawdę solidnie zrobionego i pomysłowego, nie musicie już szukać!

Machinarium zostało w ten weekend przecenione z $4,99 na $2,99. Korzystajcie  z promocji, póki jeszcze jest okazja! Pobierz Machinarium za $2,99 w Google Play.

To by było na tyle, jeśli chodzi o trzydziesty odcinek Androidowych Okazji. Mam do Was malutkie pytanie – wolelibyście, aby każdy odcinek wyglądał tak, jak ten czy aby w następnym tygodniu wszystko wróciło do normalnego stanu?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button