AppSale – promocje w AppStore #74

Głodni przecen? W 74 odcinku AppSale przedstawię Wam nie tylko darmowe produkcje, które autorzy przecenili totalnie. Znajdą się tu również gry, których ceny wynosiły ponad 20 złotych, a obecnie są dostępne za dolara, czy dwa. Jeżeli opcja z płatnymi, lecz przecenionymi grami się sprawdzi, będziemy Wam serwować dużo więcej tego typu produkcji :)

W dzisiejszym wpisie znajdziecie: Cooking Dash: Thrills and Spills DeluxeNuts!: Infinite Forest Run, Float, Icebreaker: A Viking Voyage, Silverfish, Civilization Revolution, oraz Infinity Blade IIDajcie znać w komentarzach, czy taki sposób prowadzenia AppSale również Wams się podoba! Do dzieła!

 Cooking Dash

Typowa gra strategiczna, w której budujemy własny park rozrywki, pełen pysznego jedzenia. Za pomocą kilku przycisków na ekranie, jesteśmy w stanie jednocześnie tworzyć smakowite dania, serwować je gościom, oraz oglądać rozwijający się biznes.

Do przejścia jest 50 leveli. Każdy z nich jest zupełnie inny i wymaga od nas wyjątkowej sprawności w działaniu. Jeżeli lubicie gry, w których to wy rządzicie inwestycją i zbieracie z niej profity, powinniście być zadowoleni.

Do tej pory za opisywaną grę, trzeba było zapłacić $2,99. Obecnie można ją nabyć zupełnie za darmo.

Item not available.

 

 

Nuts!

W Nuts! musimy pomóc swojemu wiewiórkowemu przyjacielowi we wspinaczce na najwyższe możliwe drzewa. Biegając po drzewach, mamy okazję na zbieranie orzechów, oraz specjalnych power-upów, dzięki którym mamy większe szanse na osiągnięcie sukcesu.

Przed nami 40 achievementsów, w które można grać godzinami. Gra nie nudzi się po kilku minutach, więc warto skorzystać z promocji i pobrać ją w iOS-owskim sklepie za darmo (oszczędzając przy tym $0,99).

icon
Nuts!: Infinite Forest RunLimbic Software, Inc.GamesBezpłatneDownload

 

 

Float

Float to gra, która uspokoi nawet najbardziej rozwścieczonego gracza. Za pomocą własnych palców, staramy się uniknąć konfrontacji balonów z ostrymi kolcami. Trybów gry dostępnych jest aż 9, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co sprawi mu wielką radość.

Autorzy zadbali również o tryb dla dzieci, lub naszych mamusiek :) Jeżeli walka z kolcami stanie się zbyt trudna, będzie można przerzucić się na pacanie w balony tak tylko – dla samej frajdy.

Aplikacja została przeceniona z $0,99 na zero. Pobierajcie, póki cena nie powróci do normy!

Item not available.

 

 

 Icebreaker

140 legendarnych poziomów, ciągła akcja, fantastyczna grafika – tak w kilku słowach można opisać Icebreaker. Statek Wikingów została zniszczony przez wichurę. Osiadł na mieliźnie i nie jest w stanie ruszyć się nawet o milimetr. Naszym zadaniem jest uratowanie dramatycznej i tak sytuacji.

Za pomocą własnych palców, staramy się pokonać lodowe skały, przecinając je na dowolne kształty. Podczas całej zabawy możemy zbierać monety, dzięki którym będziemy w stanie zaopatrzyć się w power-upy.

Jeszcze kilka dni temu za grę trzeba było zapłacić $2,99. Obecnie – w promocji, można ją kupić za $1,99.

icon
Icebreaker: A Viking Voyage (Universal)NitromeGames29,99 złDownload

 

 

 Silverfish

W galaktycznej przestrzeni doszło do walki pomiędzy silverfish, a innymi obiektami. Za pomocą różnego rodzaju gestów, staramy się pokonać jak największą ilość wrogów, nie tracąc przy tym życia.

Gratka dla fanów produkcji retro! Możliwość tworzenia wielkich wybuchów sprawia, że wizualnie gra prezentuje się zjawiskowo. Dotykając ekranu dwoma palcami, jesteśmy w stanie włączyć specjalne zasilanie, które umożliwi zdecydowanie szybsze poruszanie się w przestrzeni.

Aplikacja została przeceniona z $1,99 na $0,99. Polecam wszystkim miłośnikom kosmosu.

Item not available.

 

 

 Civilization Revolution

W Civilization Revolution wybieramy jedną z 16 cywilizacji (między innymi Amerykę, Hiszpanię, Chiny), którą postaramy się poprowadzić do zwycięstwa. Opisywana produkcja to typowa strategia, w której walczymy z największymi przywódcami na świecie.

Możliwość gry w kilka osób sprawia, że zabawa można trwać godzinami. Dzięki łączeniu kilku jednostek wojskowych w jedną armię, jesteśmy w stanie pokonać bardzo silnych wrogów. Wszystko w świetnej grafice i prostym sposobie sterowania.

Przecena produkcji  z $2,99 na $1,99.

Item not available.

 

 

 Infinity Blade II

Ostatnia i moim zdaniem najlepsza propozycja, to Infinity Balde II. Fabuła gry jest bardzo rozbudowana – i dobrze. Dzięki temu możemy poznać tajniki produkcji (jeżeli nie korzystaliśmy z pierwszej części). Dodatkowo mamy szansę na zdobycie wiedzy na temat sterowanie bohaterami, przez co omija nas duża część tutorialu.

Po kilku minutach trafiamy do zamku. Początkowo rozprawiamy się z przeciwnikami na placu. Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł na wprowadzenie gracza do produkcji. Mimo, że walka nie jest skomplikowana, pozwala na ,,zaprzyjaźnienie” się ze sposobem sterowania i możliwościami postaci.

Po pewnym czasie przychodzi nam walczyć z prawdziwymi stworami, w bitwę z którymi musimy wkładać wiele siły i energii. Do dyspozycji są trzy kategorie broni. Możemy się nimi posługiwać naprzemiennie, sprawdzając ich szanse w praktyce.

Cóż tu dużo mówić. Gra – klasyk. Przecena jest duża. Do tej pory trzeba było zapłacić $6,99, obecnie można ją nabyć za $1,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button