RealCalc – rozbudowany kalkulator

Wbudowany kalkulator, który znajdziemy w systemie Android obsługuje podstawowe operacje. Dla większości osób nawet w szkole będzie to bardzo przydatna rzecz. Istnieją jednak osoby, które potrzebują nieco bardziej zaawansowanego kalkulatora. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem będzie RealCalc.

Kalkulator oferuje nam szereg funkcji. Jedną z nich jest na przykład możliwość konwertowania wpisywanych liczb do przeróżnych jednostek. W tym fizyczne, temperatury, jednostki informatyczne (megabajty, kilobajty), odległości, czas, moc, waga i energia. Możemy także dodać własne przeliczniki. Możemy ustawić także własny zestaw stałych, z których często korzystamy. Bardzo przydatna rzecz.

unnamed[3] unnamed[1]

Istnieją także opcje kopiowania w rózny sposób, tak by móc obsługiwać wyniki w innych aplikacjach. Do tego znajdziemy historię wyników i tym podobne funkcje.

RealCalc jest dość rozbudowaną i przyzwoitą paczką funkcji dla każdego, kto potrzebuje dobrej aplikacji symulującej zachowanie kalkulatora naukowego. Oczywiście na samym początku jest troszkę ciężko zrozumieć w jaki sposób dotrzeć do każdej funkcji – w sumie podobnie jak w prawdziwym kalkulatorze, więc interfejs aplikacji sprawdza się doskonale.

RealCalc działa doskonale na wszystkich urządzeniach, na jakich miałem okazję ją testować. W sumie raczej nie ma tutaj zbyt wielu rzeczy, które wymagają specyficznych funkcji sprzętowych, czy dużej mocy obliczeniowej. Poza tym sam interfejs nie jest graficznie zbyt piękny.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button