Watercolors – mieszanie kolorów, czyli banał dla kobiet, wyzwanie dla mężczyzn

Gry logiczne są różne – niektóre wymagają od nas dopasowywania odpowiednich kształtów, inne odwzorowywania poszczególnych figur. Watercolors to aplikacja studia Adonis, która ma na celu nauczenie nas łączenia kolorów, bądź przetestowanie naszej wiedzy. Nie bez powodu stwierdziłam, że najlepiej poradzą sobie z tym kobiety. One zwykle nie mają problemów w stwierdzaniu jaki kolor powstanie z połączenia dwóch innych.

Jestem pewna, że mężczyźni poradzą sobie równie dobrze, co kobiety, lecz z pewnością będzie to od nich wymagało sporego skupienia. Żeby było jasne (mówię to, jako kobieta) – pierwszy pakiet 15 poziomów jest dość prosty, a przynajmniej do przejścia. Dalsze są naprawdę trudne – nawet dla mnie.

gra

Za każdy poziom można uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Wszystko zależy od tego w jakiej ilości ruchów uda nam się pokonać level, oraz jak bardzo zapełnimy kolorami planszę. Na ekranie pojawią się różnego rodzaju kółka, które należy wprawić w ruch, poprzez uzyskanie pożądanego koloru. Jeżeli nam się powiedzie, będziemy mogli przejść do następnego okręgu.

Problem może się pojawić w momencie, w którym dwa na trzy kółka zostaną wpędzone w ruch, natomiast trzeci zostanie bez możliwości pomalowania, bo wszystkie kolory zostały już użyte. W tej sytuacji warto zacząć wszystko od początku, bądź po prostu poprosić o podpowiedzi.

222

Darmowych ,,hintów” mamy 5. Po ich wykorzystaniu musimy radzić sobie sami, bądź dokupić trochę podpowiedzi. Taki zakup to koszt rzędu dolara za 5 sztuk. W sytuacji krytycznej sama posiłkowałam się pomagajkami, bo zatrzymywałam się i nie miałam pojęcia w jaki sposób mogę dany level pokonać.

Pakiet PRO jest warty wykupienia, jeżeli poprzednich kilkaset etapów już przeszliście. Bonusowy zestaw leveli dla użytkowników pełnej wersji kosztuje 2 dolary.

icon
WatercolorsADONIS SOFTWARE SRL-DGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button