Sonic Jump Fever – nowość od Sega na iOS-a i Androida

Sonic Jump Fever to nowa gra studia Sega, która spodoba się graczom, którzy przepadają za szybką akcją i dużymi możliwościami rozwoju bohatera. Co prawda produkcja jest darmowa, jednak zawiera system mikropłatności, który niektórym z pewnością sprawi wiele radości. Ciągle obstaję przy swoim, że można się świetnie bawić, nie dokładając do gry ani złotówki.

Super Jum Fever to klasyczna skikajka, w której poruszamy urządzeniem, by bohater wznosił się na coraz wyższe platformy. Sterowanie odbywa się również za pomocą dotykania ekranu. Jeżeli chcemy wykonać podwójny skok, wystarczy pacnąć w dowolne miejsce na wyświetlaczu, aby nasz bohater porządnie wybił się w powietrze.

W trakcie zabawy spotkamy się z tuzinem przeszkód. Poza tymi, które widzicie na screenie powyżej, poznacie zabójcze biedronki, osy, oraz inne zwierzęta, które nie przepadają za zaburzaniem ich trybu życia.

Walka z czasem do podstawa w Sonic Jump Fever. W trakcie określonej ilości sekund musimy pokonać jak największą odległość i zebrać tyle krążków i specjalnych, czerwonych monet, ile tylko jesteśmy w stanie. Za wspomniane fanty możemy w sklepie dla gracza kupić różnego rodzaju power-upy. Oczywiście istnienie możliwość zebrania ich na planszy, ale często zdarza się tak, że najnormalniej w świecie nie mamy okazji dostać się w miejscach, w których akurat twórcy postanowili ukryć przedmioty.

O ile dość szybko można nabyć krążki, o tyle czerwone symbole są trudniejsze do zdobycia. Zawsze musi być w grze waluta, której nie da się zebrać w odpowiedniej ilości, prawda? :)

Aplikacja z tego wpisu nie jest runnerem, w którym śmigamy bez końca. Podczas kolejnych podbojów zbieramy punkty i przechodzimy do następnych, trudniejszych poziomów, a dodatkowo dzięki odblokowaniu następnych plansz, zyskujemy szansę na zakup nowych, ciekawych ulepszeń i power-upów.

Klasyczna, ciekawa i fajnie wykonana skikajka, która z pewnością umili czas w kibelku, środkach transportu, czy podczas wygrzewania się na plaży. Polecam ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button