Onet News – codzienna porcja wiadomości dla każdego

Aktualnie jednym z najpopularniejszych, polskich portali internetowych  jest Onet. Codziennie miliony Polaków zaglądają tam w poszukiwaniu informacji, nowości ze świata sportu, plotek, biznesu oraz kilku innych kategorii. Dla każdego coś się znajdzie. Onet posiada także aplikację do przeglądania strony, dzięki czemu nie musimy korzystać z przeglądarki.

unnamed[10]

Po uruchomieniu aplikacji pojawiają nam się najpopularniejsze wpisy. Po kliknięciu na dany wpis zostajemy przeniesieni do jego pełnej wersji wraz ze zdjęciem. Przesuwając w lewo i prawo przełączamy się pomiędzy kolejnymi newsami. Będąc na widoku listy przełączamy się pomiędzy kolejnymi kategoriami: rozrywka, styl życia, technologie i gry, moto, sport, biznes, a na samym końcu znajdziemy wyszukiwarkę przedmiotów Allegro.

unnamed[8]

Aplikacja to nie tylko wiadomości. Wbudowana jest także pogoda, możliwość sprawdzenai repertuaru kin, giełdy, horoskopu, programu TV, kursów walut oraz VOD. Czyli mamy dostęp do najawżniejszych i najczęściej używanych funkcjonalności portalu Onet.

Newsy wyświetlane są wnaprawdę przyzwoity sposób. Na samej górze tytuł wraz ze zdjęciem, a dalej już tylko czysty tekst. Nie ma żadnych przeszkadzajek, reklam i tym podobnych historii, które znajdziemy na onet.pl. A więc przeglądanie newsów na telefonie przez oficjalną aplikację jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z przeglądarki.

Niestety aplikacja ma problemy ze stabilnością. Czasem wyłącza się w losowym momencie, co potrafi być irytujące, zwłaszcza gdy jesteśmy w trakcie czytania newsa. Niestety musimy go szukać potem ponownie, co irytuje jeszcze bardziej.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button