Real Basketball – małe co nieco dla fanów „kosza”

Na dworze coraz chłodniej, tak więc ciężko jest obecnie wyjść z domu, by pograć ze znajomymi w koszykówkę. Na szczęście, są na to sposoby. Można pobrać na swojego smartfona grę o nazwie Real Basketball i poczuć się jak na prawdziwym boisku, grając z wirtualnymi przeciwnikami bądź ich realnymi odpowiednikami.

W Real Basketball zadanie stojące przed graczem jest stosunkowo proste. Należy rzucać do kosza celnie tak często, jak to tylko możliwe. W opisywanej produkcji nie mamy możliwości rozgrywania tradycyjnych meczów, a jedynie swego rodzaju osiedlowych pojedynków na celne rzuty z konkretnych miejsc na boisku do gry.

Do wyboru mamy aż sześć różnych trybów gry. Jeżeli mamy ochotę możemy spróbować swoich sił w rozgrywce dla jednego gracza bądź też zdecydować się na multiplayerowe potyczki. Bez względu na to, który tryb wybierzemy, będziemy mieli okazję zagrać kilkunastoma rodzajami piłek ubrani w naprawdę ogromną ilość przeróżnych strojów. Wszystko to – rzecz jasna – na polach gry usytuowanych w czterech różnych miejscach.

Graficznie Real Basketball nie powala na kolana, jednak mimo to uważam, że produkcja jest godna uwagi. Po pierwsze, oferuje sporo trybów gry. Po drugie – można w niej wykonywać przeróżne zadania, za które kolekcjonuje się puchary. Dzięki tego typu elementom gra nie robi się monotonna – to się chwali! :)

Real Basketball do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button