Infinite Sky – lotnicza strzelanka w trójwymiarze

Mieliście już okazję zagrać w lotniczą strzelankę w 2D? No pewnie, a kto nie miał. Co powiecie natomiast na podobną grę, tyle że usytuowaną na trójwymiarowym niebie, gdzie poza celnym strzałem trzeba jeszcze zwracać uwagę na to, by znajdować się na tym samym poziomie co nasi przeciwnicy? Zainteresowani? W takim razie Infinite Sky powinno spełnić Wasze oczekiwania.

W grze o nazwie Infinite Sky przychodzi nam wcielić się w postać pilota wojennego samolotu, który walczy w imieniu swojej ojczyzny. Jak się pewnie domyślacie, naszym głównym celem jest rozwalać każdą maszynę wroga, jaka stanie nam na drodze. Do przejścia w sumie jest ponad 100 misji, z których każda kolejna coraz trudniejsza i trudniejsza.

Tak jak wspomniałem na początku, Infinite Sky to gra stworzona w trójwymiarze. Nie wystarczy tutaj więc celnie strzelać do wrogich samolotów, lecz także latać na takim poziomie, by z ową maszyną się w ogóle spotkać. Wydaje się to w miarę łatwe, ale wcale takie nie jest. Sterowanie w opisywanej grze z pewnością można byłoby poprawić, bo potrafi napsuć krwi i zniechęcić do dalszej zabawy.

Produkcja studia Touchten oferuje pięć modeli samolotów i power-upy ułatwiające wykonanie poszczególnych misji. Mimo to, nie jestem do końca przekonany, czy powinienem Wam polecić tę grę. Przede wszystkim przez sterowanie i rozgrywkę, która – co tu dużo ukrywać – nudzi się po kilkunastu minutach.

Infinite Sky do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button