Pocket Garden – Twój witualny ogródek

Są tu jacyś fani ogrodnictwa? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bo specjalnie dla Was przetestowaliśmy grę, w której możecie wykazać się swoimi zdolnościami w tworzeniu ogrodu marzeń. Sprawdźcie się w Pocket Garden i cieszcie się nowymi gatunkami roślinek. Gra skierowana jest raczej do młodszych Czytelników appsblog.pl, jednak jeżeli lubicie kolorowe produkcje strategiczne z mini-grami, to możecie bez obaw pobrać apkę na swoje urządzenia.

Jak już wspomniałam, w Pocket Garden tworzycie ogród od samego początku, czyli od pierwszych roślin. Waszym zadaniem jest sadzenie nowych gatunków i pilnowanie, by nie zostały zjedzone przez szkodniki. O jakich szkodnikach mowa? Przede wszystkim o kretach, które podkopują korzenie roślin, dżdżownicach zjadających sałatę, czy ślimakach. Te ostatnie zbieramy do specjalnego koszyczka, by nie robić im krzywdy. Kiedy przyjdzie nam walczyć z kretami, będziemy musieli zdobyć odpowiednią ilość punktów w mini-grze.

W wymienionej mini-grze zadaniem gracza jest zbijanie kretów wychodzących z dziurek i zbieranie roślinek, które urosły już na tyle, by mogły znaleźć się w koszyku. Należy dość szybko reagować, by wspomniane szkodniki nie uszkodziły warzyw. Kiedy uda nam się je zwalczyć, możemy kontynuować zabawę i sadzić kolejne rośliny – co powiecie na sadzonki truskawek? Od strony graficznej produkcja prezentuje się całkiem znośnie. Efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie. Kolorowa grafika przyciąga wzrok, lecz nie męczy go. Zabawa dla każdego.

Pobierz Pocket Garden za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button