Rainbow Six: Shadow Vanguard – kolejny FPS z ładną grafiką

Fani klasycznych strzelanek FPP z pewnością nie mogą narzekać na wybór gier tego typu oferowanych na najpopularniejsze systemy operacyjne na urządzenia mobilne. Dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam kolejnego shootera  z dobrze dopracowaną grafiką, czyli produkcję „Rainbow Six: Shadow Vanguard”.

W Rainbow Six: Shadow Vanguard kierujemy elitarnym oddziałem dobrze uzbrojonych żołnierzy, którzy mają za zadanie uratować świat. W sumie do wykonania mamy w grze aż 11 misji, co pozwala nam na kilka solidnych godzin rozrywki.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji nie przechodzimy od razu do wykonywania zadań, lecz bierzemy udział w swego rodzaju treningu. Dzięki niemu uczymy się sterować naszą postacią oraz wykonywać nią wszystkie potrzebne w dalszej grze ruchy.

Skoro już wspomnieliśmy o sterowaniu, to w Rainbow Six: Shadow Vanguard odbywa się ono przy pomocy specjalnej konsoli umieszczonej na ekranie dotykowym, co jest raczej standardem w tego typu grach.

W opisywanej przez nas produkcji na zasługę zasługuje również bardzo realistyczna oprawa graficzno-dźwiękowa. Niestety, z racji tego, że za produkcję Shadow Vanguard odpowiada Gameloft gra nie różni się niczym szczególnym od innych strzelanek stworzonych przez tę samą firmę.

Pisząc o wersji mobilnej Rainbow Six, nie można pominąć dobrze funkcjonującego multiplayera, który oferuje nam dwie opcje rozgrywki: CO-OP i Deathmatch. W pierwszej przechodzimy poszczególne kampanie wspólnie ze znajomym, natomiast druga opcja to zabawa polegająca na ulepszaniu naszej postaci poprzez pokonywanie pojawiających się na planszy wrogów.

Generalnie grę można polecić każdemu, kto lubi produkcje z gatunku FPS. Niestety, osoby, które miały przyjemność gry w chociażby Modern Combat – poza inną fabułą – nie znajdą w Rainbow Six: Shadow Vanguard  niczego szczególnego.

Gra dostępna jest w AppStore w cenie 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button