Diversion – prosta, oryginalna gra, czyli najlepszy sposób na nudę

Diversion to kolejny przykład prostej gry, która potrafi wciągnąć gracza na wiele godzin i prawie w ogóle się nie nudzi. Czym szczególnym wyróżnia się ta produkcja od innych oraz jakie są jej wady i zalety postaramy się powiedzieć naszym Czytelnikom w dalszej części tego wpisu.

Zadaniem grającego w Diversion jest kierowanie sympatycznie wyglądającymi postaciami i zbieranie napotkanych kryształów oraz gwiazdek, które przydają się do kupowania ubrań (dzięki niektórym z nich możemy mnożyć liczbę występujących na danym poziomie kryształów).

Oczywiście, jak to zwykle bywa, proste zasady gry nie oznaczają jednocześnie, że przejście każdego poziomu w Diversionie nie jest czymś trudnym. Na wszystkich poziomach czyhają bowiem na naszą postać różnego rodzaju pułapki w postaci chociażby kolców czy min. Zapewnia to nam sporą dawkę rozrywki na wiele godzin.

Do największych plusów gry Diversion zaliczać się powinno przede wszystkim świetnie dopracowaną i miłą dla oka trójwymiarową grafikę. Również na liczbę poziomów dostępnych w produkcji firmy Ezone nie można narzekać, gdyż jest ich naprawdę sporo i co najważniejsze, każda jest unikatowa.

Niestety, ładnie wyglądającą oprawę graficzną, o której pisaliśmy przed chwilą, można wymieniać również wśród wad Diversiona, gdyż jak wiemy nie od dziś, im lepiej gra wygląda, tym lepszego sprzętu potrzebujemy do wypróbowania jej możliwości.

Z racji tego, że Diversion jest produkcją bezpłatną na Androida, użytkownicy tego systemu mogą wypróbować grę, ściągając ją z Android Marketu.

W innej sytuacji są natomiast osoby korzystające z oprogramowania iOS, gdyż w AppStore za Diversiona należy zapłacić $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button