TapToTrack – domowy budżet pod kontrolą

Domowy budżet, bez względu na to czy składający się z małej, czy też dużej sumy pieniędzy, cały czas narażony jest na wszelkiego rodzaju wydatki. Jeszcze do niedawna, chcąc na bieżąco sprawdzać to, na co najczęściej wydaje się pieniądze, trzeba było w domu chować do specjalnej teczki paragony. Na szczęście, te czasy już się skończy. A wszystko to dzięki, między innymi, aplikacji TapToTrack, pozwalającej na łatwe i wygodne kontrolowanie naszego domowego budżetu.

Największą zaletą opisywanego przez nas programu jest bez wątpienia jego prostota. To właśnie ona wyróżnia TapToTrack na tle innych aplikacji tego typu, gdyż programy zajmujące się finansami najczęściej są skomplikowane, a zrozumienie wszystkich dostępnych w nich funkcji zajmuje czasem godzinę albo i jeszcze dłużej.

Przy pierwszym uruchomieniu programu Tomasa Talandisa poproszeni jesteśmy o podanie naszego miesięcznego wynagrodzenia. Po tej niezwykle prostej i krótkiej swego rodzaju”rejestracji”, możemy przejść do wprowadzania wszystkich naszych wydatków.

Aplikacja umożliwia nam przypisywanie konkretnej kwoty wydanych pieniędzy do wybranej przez nas kategorii. Opcja ta spełnia funkcję porządkującą, ale również jest niezbędna do automatycznego sporządzania wykresów.

Nie wspomnieliśmy bowiem jeszcze o tym, że w TapToTrack dostępna jest zakładka „Statystyki”. Służy ona do przeglądania podsumowań wydatków, które program przygotowuje nam w formie niezwykle czytelnych i kolorowych wykresów, które najlepiej obrazują to, na co wydajemy najwięcej zarobionych przez nas pieniędzy.

Dla niektórych z Was, wadą programu może być to, iż jest ona dostępna jedynie w anglojęzycznej wersji. W aplikacji występuje jednak tak naprawdę niewiele słówek, tak więc nawet i osoba mająca mało wspólnego z językiem angielskim powinna bez problemu poradzić sobie z obsługą narzędzia od Talandisa.

TapToTrack dzisiaj, wyjątkowo, pobrać można z AppStore zupełnie za darmo. Jeżeli uważacie, że tego typu program Wam się przyda, powinniście się pospieszyć, gdyż już jutro będzie on kosztował prawie 3 dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button