Line Runner – wciągająca gra obsadzona na kartce papieru

Jeśli poszukujesz prostej, a zarazem wciągającej, gry niewymagającej od Ciebie zbytniego myślenia, to na pewno „Line Runner” jest produkcją, która idealnie spełni wszystkie Twoje wymagania. Ta obsadzona w papierowym świecie produkcja posiada na całym świecie już wiele tysięcy swoich fanów i należy podobno do najlepszych „zabijaczy czasu” dostępnych na urządzenia mobilne.

„Line Runner” należy do tego typu gier, których same zasady nie wymagają od nas wielkiego wyjaśniania. Wszystko bowiem staje się jasne już przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Naszym zadaniem jest po prostu sterowanie prostym, czarnym ludzikiem i unikanie napotkanych na jego drodze kwadracików.

Sterowany przez nas papierowy przyjaciel posiada dwie umiejętności i to one w zupełności wystarczają do przejścia pojawiających się cały czas przeszkód. Pierwszą umiejętnością jest zwykły skok, a drugą – slide, tak więcej albo kwadraciki mijamy górą, albo dołem. Wszystko zależne od nas i sytuacji, w której w danej chwili się znajdujemy.

Wielu z Was po przeczytaniu zdań umieszczonych wyżej pewnie zapytało samych siebie, co w takim razie posiada „Line Runner”, że jest on tak popularny i lubiany na całym świecie. Odpowiedź na to pytanie jednoznaczna z pewnością nie jest, ale można przypuszczać, iż wielu użytkowników smartfonów docenia w „Line Runner” prostotę wykonania, która nie razi w oczy podczas gry, ale naprawdę może się podobać.

Zaletą „Line Runner” jest też na pewno poziom trudności, który tylko na pozór jest łatwy i mało wymagający.

Jeśli szukasz więc gry potrafiącej skutecznie zabić nudę, a do pełni szczęścia nie potrzebna jest Ci trójwymiarowa grafika, „Line Runner” powinien znaleźć się na liście posiadanych przez Ciebie aplikacji.

Gra dostępna jest na Androida oraz iOS-a. W obu przypadkach gra  jest płatna, choć użytkownicy Androida mogą skorzystać z darmowej wersji, w której wyświetlane są reklamy.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button