RadioAlarm – budzenie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne

Czy Wy również, jak większość ludzi na świecie, macie dość monotonnego dźwięku wydobywającego się z Waszego budzika? Jeśli tak, to nadszedł czas, by to zmienić. A wszystko dzięki aplikacji „RadioAlarm”, która sprawi, że codzienne poranne wstawanie już nigdy nie będzie takie, jak dawniej.

Wiele osób z pewnością po przeczytaniu samego wstępu, mogło zadać sobie pytanie, co takiego posiada narzędzie „RadioAlarm” , czego nie ma standardowy budzik zainstalowany w oprogramowaniu w iPhonie?

Nie ma jednak na to prostej odpowiedzi, lecz postaramy się Wam nieco bardziej przybliżyć główne funkcje opisywanej przez nas aplikacji, żebyście sami mogli stwierdzić, czy będzie ona dla Was przydatna.

Zaczynając od głównych zalet „RadioAlarm”, nie można nie wspomnieć o bardzo solidnie przygotowanej przez grafików oprawie obsadzonej w dość oryginalnie wyglądającym stylu retro.

Jeśli chodzi już o same funkcje programu, to na początku należy napisać o bardzo rozbudowanej opcji dodawania alarmów. Możemy dzięki niej ustawić budzik na dany dzień tygodnia, przypisując do alarmu wybraną przez nas stację radiową, ulubioną MP3-kę czy jeden z domyślnych dźwięków oferowanych przez autorów „RadioAlarm”.

Sam wybór stacji również wymaga od nas komentarza, ponieważ wygląda naprawdę imponująco ze względu na oprawę dźwiękową imitującą dźwięki znane ze starych urządzeń (lekkie szumy, trzaski).

Oczywiście, aplikacja nie ogranicza się jedynie do ustawiania budzików, lecz daje nam także możliwość słuchania wybranego przez nas radia.

Minusem aplikacji jest, niestety, to, że aby w pełni z niej korzystać potrzebny jest dostęp do Internetu. Chodzi tu przede wszystkim o słuchanie stacji radiowych.

„RadioAlarm” jest aplikacją płatną. Kosztuje $1.99 i można go pobrać z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button