Quicam – błyskawiczne publikowanie zdjęć na Twitterze i Facebooku

Wstawianie dużej ilości zdjęć do serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy Twtitter jest niezwykle żmudnym zajęciem. Na szczęście w AppStore dostępne są już aplikacje, które upraszczają cały proces publikowania fotek w internecie. Jedną z nich jest polski, niezawodny Quicam.

Osoby, które tylko sporadycznie korzystają z Facebooka czy Twittera nie zrozumieją raczej do końca idei powstania aplikacji Quicam. I nie ma w tym nic dziwnego. Zrozumieć ją może bowiem jedynie ten, kto na wspomnianych serwisach społecznościowych jest niezwykle aktywny, a więc każdego dnia zamieszcza na nich spore ilości zdjęć i postów.

Program stworzony przez warszawskie studio Appvetica jest narzędziem ułatwiającym publikowanie w internecie fotek zrobionych za pomocą aparatu w urządzeniu firmy Apple. Autorzy aplikacji zdecydowali się w swoim produkcie mobilnym uprościć proces dodawania zdjęć do absolutnego minimum. Co to właściwie oznacza? Już wyjaśniamy.

Przy pierwszym uruchomieniu Quicam należy zsynchronizować program ze swoimi kontami na Twitterze oraz Facebooku. Dzięki temu zrobione przez nas przed chwilą zdjęcie może trafić do sieci w dosłownie kilka sekund – bez potrzeby uruchamiania aplikacji dedykowanej konkretnemu portalowi czy każdorazowego logowania się.

Fotki z poziomu programu umieszczać można poprzez dotknięcie odpowiedniego przycisku z logo danego serwisu. Warto wspomnieć też o dostępnej w produkcji studia Appvetica opcji zwanej Quick Share. Po zaznaczeniu jej aplikacja publikuje zdjęcie automatycznie, czyli od razu po naciśnięciu przez nas spustu migawki, co jest niezwykle wygodne.

Oczywiście, Quicam umożliwia również dodawanie opisów do zdjęć. W trybie Quick Share jest to całkowicie zautomatyzowane – ustalamy wcześniej jeden opis, który dodawany jest do wszystkich fotek.

Program z tego wpisu dostępny jest w AppStore. Kosztuje 0,79€ i na pewno powinien się nim zainteresować każdy, kto często korzysta z serwisów społecznościowych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button